alexa MeisterSinger | Neo 36 | Neo 40 | Green Dégradé | İnceleme
Horobox

Dk. Okuma Süresi

MeisterSinger Neo 36 & Neo 40 Green Dégradé

Tek kollu (regülatör) tarzı saatlerin değişmez isimlerinden MeisterSinger, farklı renklere yer veren yeni tasarım dilini, son yılların popüler tonlarından yeşil ile genişletiyor.

meistersinger-neo-36-neo-40-1.jpg

Canlı renkleri kadranlarına taşıyan ürün grupları arasına, markanın en klasik ve en erişilebilir fiyatlı model aileleri, Neo 36 ve Neo 40 da giriyor. 

meistersinger-neo-36-neo-40-2.jpg

MeisterSinger Neo, hemen hemen her bileğe mükemmel şekilde uyan 36mm ve 40mm olmak üzere iki boyutta geliyor. Tamamı parlak kasa 9.7mm kalınlığı ve ince çerçevesi ile sade ama işlevsel bir duruş sergiliyor. Ön yüzünde akrilik camın görev yaptığı kasanın arka yüzünde ise MeisterSinger logosuyla süslenmiş kapak yer alıyor. Zarif kasalar sadece 30 metre su basıncına dayanım gösteriyor. 

meistersinger-neo-36-neo-40-3.jpg

Yeni modeller canlı yeşil renkte kadranlara ev sahipliği yapıyor. Farklı açılardan gelen ışık altında yeşilin türlü tonlarına bürünen kadranlar, markanın sade ve işlevsel tasarım diline uygun görüntüleriyle beğeni topluyor. Tek kol ile gösterim yapan kadranda bir de tarih penceresi bulunuyor.

meistersinger-neo-36-neo-40-4.jpg

Her iki model de gücünü Sellita SW 200 mekanizmadan alıyor. Otomatik mekanizma tam kurulumda 38 saate kadar güç rezerv süresi sunuyor.

meistersinger-neo-36-neo-40-5.jpg

MeisteSinger Neo 36 ve Neo 40 Green Dégradé modelleri, her ikisi de çelik pim tokalı konyak rengi süet deri kayış veya kahverengi Horween deri kayış ile geliyor. 2022 sonu itibarıyla satışa sunulacak modeller için belirlenen liste fiyatları ise 36mm 1,150 EUR ve 40mm 1,250 EUR.

Benzer Haberler