alexa MeisterSinger | Pangaea | İnceleme
Horobox

Dk. Okuma Süresi

MeisterSinger Pangaea

Alman menşeli saat markalarını özgün isimlerinden MeisterSinger, adını 200 milyon yıl önce var olan kıtadan alan Pangea model ailesini yeni bir versiyon ile yeniden saat severlerin beğenisine sundu.

meister-singer-pangaea-1.jpg

2013 yılında tanıtılan ilk Pangea Day Date modeli, merkeze iç içe yerleştirilmiş gün ve tarih göstergeleri ile büyük ilgi toplamıştı. Markanın sadık tutkunları başta olmak üzere birçok saat severin gönlünde taht kuran özgün model ailesi, Red Dot, German Design ve Good Design gibi prestijli ödüllerin de sahibi olmuştu. 2022 yılında piyasaya sürülen limitli üretim Pangaea 365 ise, sade tasarımı ve fildişi kadranı ile cep saatlerine gönderme yaparak heritage tutkunlarının radarına girmeyi başarmıştı. Alman marka, sıra dışı koleksiyonu yenilenmiş yüzüyle bir kez daha saat severlerin beğenisine sundu.

meister-singer-pangaea-2.jpg

Yeni model, 40mm çapında ve 10.5mm kalınlığında tasarlanmış, paslanmaz çelik bir kasa ile geliyor. Tamamı parlak yüzeylerden oluşan şık kasaya, safir kristal cam, transparan arka kapak ve kubbe formlu iri kurma kolu eşlik ediyor. Klasik MeisterSinger tasarım dilini merkezine alan zarif kasa 50 metreye kadar su basıncına dayanım sunuyor.

meister-singer-pangaea-3.jpg

Yeni koleksiyon, fildişi, güneş ışını desenli mavi ve beyaz olmak üzere, üç farklı kadran seçeneği ile geliyor. Markanın sembol detaylarından tek kollu gösterim şeklinde göre tasarlanan kadranlarda başka herhangi bir özellik bulunmuyor.

meister-singer-pangaea-4.jpg

Tek kollu gösterim şekline uygun şekilde modifiye edilmiş, 38 saat güç rezervli Sellita SW 300 otomatik mekanizma ile hayat bulan modeller, timsah derisi görünümlü kayış ve paslanmaz çelik tokanın yanı sıra hasır örgü bilezik ile sunuluyor. 

meister-singer-pangaea-5.jpg

Modeller için belirlenen liste fiyatı ise EUR 2.190.

Benzer Haberler