alexa MeisterSinger | Perigraph | Limited Editions
Horobox

Dk. Okuma Süresi

MeisterSinger Perigraph Limited Editions

Tek kollu gösterim şeklinde sahip modellerin değişmez isimlerinden MeisterSinger, Perigraph model ailesine eklediği iki yeni limitli üretim modeli tanıttı.

meister-singer-perigraph-limited-editions-1.jpg

Alman markanın klasikleşen Perigraph ürün grubuna eklenen yeni modeller, 38mm x 11.5mm ve 43mm x 11.5mm kasa seçenekleriyle geliyor. Çap ölçüsü fark etmeksizin hemen her bilekte konforlu bir deneyim sunan şık kasalar, tamamı parlatılmış paslanmaz çelik alaşımdan üretiliyor. Ön yüzünde bombeli safir kristal cam arka yüzünde ise mineral cam bölmeli kapağın görev yaptığı kasalar, sadece 50 metre su basıncına dayanım sunuyor.

meister-singer-perigraph-limited-editions-2.jpg

Yeni modellerin öne çıkan özelliklerinden kadran, güneş ışını motifli canlı mavi rengiyle göz alıyor. Klasik MeisterSinger tarzında tasarlanan kadranda zaman tek kol ile takip edilirken, orta kısımda yer alan açık skaladan tarih fonksiyonu okunuyor.

meister-singer-perigraph-limited-editions-3.jpg

Tam kurulumda 42 saat güç rezervi sunan yeni nesil Sellita SW300 otomatik mekanizma ile donatılan modellere eskitme efektli sarı deri kayış eşlik ediyor. Her referans için sadece 100 adet ile limitli üretilen modeller, markanın geniş kayış seçeneklerinin yanı sıra hasır örgü çelik bilezik ile de alınabiliyor. 

meister-singer-perigraph-limited-editions-4.jpg

Modeller için belirlenen liste fiyatı ise EUR 2,190

Benzer Haberler