alexa SAMX902 | SAMX902GR | SAMX908 | Salthora | Meta X | MeisterSinger
Horobox

Dk. Okuma Süresi

MeisterSinger Salthora Meta X

meistersingerlogo.png

Tek kollu saatler denildiği zaman akla ilk gelen markalardan MeisterSinger, Salthora Meta X modeli ile Baselworld 2017’de boy gösterdi.

MeisterSinger Salthora koleksiyonu ilk defa 2014 senesinde duyurulmuştu. Jumping hour komplikasyonuna sahip koleksiyon artık Meta X modeli ile diver konseptinde üretim yapıyor.

MeisterSinger-Salthora-Meta-X-1.jpg

MeisterSinger Salthora Meta X için saf kan bir diver demek doğru olmaz, bunun başlıca sebebi ise saatte bir saniye kolunun yer almaması. Fakat tepe koruması, tek yöne döenbilen bezeli ve yoğun SuperLuminova kullanımı ile Meta X 200 metre su geçirmezliğe dayanıklı bir diver.

MeisterSinger-Salthora-Meta-X-4.jpg

Üç farklı varyasyonda satışa çıkacak model; siyah kadran-kırmızı kol (SAMX902), siyah kadran yeşil kol (SAMX902GR) ve mavi kadran - beyaz kol (SAMX908) versiyonları ile vitrinlerde yer alacak.

MeisterSinger-Salthora-Meta-X-3.jpg

43mm kasa çapına sahip modeller paslanmaz çelik malzemeden üretilmiş. Saatin ön yüzünde bombeli safir kristal cam kullanılmış.  Dönebilen bezel seramik zirkon malzemeden üretilmiş, bu sayede çizilmelere karşı oldukça dayanıklı.

Saatin kadranı diğer MeisterSinger modellerinde olduğu gibi oldukça sade ve anlaşılır tasarlanmış. Jumping hour fonksiyonun sayesinde kadrandaki tek kol dakikayı gösteriyor. Dolayısıyla saati okumak daha kolay bir hale gelmiş.

MeisterSinger-Salthora-Meta-X-2.jpg

Masif arka kapağın içerisinde ETA 2828-2 mekanizma görev yapıyor. Saatin jumping hour fonksiyonu, modül olarak mekanizmaya eklenmiş. 4 Hz frekansında çalışan mekanizma 38 saatlik güç rezervi sunuyor.

MeisterSinger, Salthora Meta X modeli için çok sayıda kordon opsiyonu sunuyor. http://www.meistersinger.com adresi üzerinden kordon opsiyonlarını deneyimleyebilirsiniz. 

MeisterSinger Salthora Meta X modeli 2,998 Euro fiyat etiketi ile vitrinlerde olacak. Kaliteli işçilik, jumping hour fonksiyonu ve 200 metre su geçirmezlik değeri sunan META X oldukça makul bir fiyat ile piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. 

Benzer Haberler