alexa MeisterSinger | Unomat | 2024 Editions
Horobox

Dk. Okuma Süresi

MeisterSinger Unomat 2024 Editions

MeisterSinger Unomat: Dikkat Çeken Renklerle Öne Çıkan Stil

Benzersiz tek ibreli saat gösterim şekli ile tanınan ve ödüllü Alman markası MeisterSinger, Unomat serisinin siyah kaplamalı yeni versiyonları ile dikkat çekiyor. Yeni saatler, gözleri üzerine çeken canlı ayrıntılara yer veriyor.

meister-singer-unomat-2024-editions-1.jpg

Siyah DLC kaplamalı 43mm paslanmaz çelik kasada sunulan yeni Unomat saatler, 300 metre su geçirmezlik özelliği ile geliyor. Kurma kolu, uluslararası versiyonda saat 3, Hollanda versiyonunda ise saat 9 konumunda korumalı şekilde yer alıyor. Hollanda pazarı için özel olarak tasarlanan bu kurma kolu konumlandırması, MeisterSinger'ın bölgesel tercihlere gösterdiği özeni yansıtıyor.

meister-singer-unomat-2024-editions-2.jpg

Unomat saatlerinin simsiyah kadranları, mat yüzey üzerinde beyaz 15 dakikalık skala ve indekslere yer veriyor. Mavi veya turuncu (özellikle Hollanda versiyonu için) fosforlu çift haneli saat indeksleri, koyu zemin üzerinde dikkat çekici bir kontrast yaratıyor. Beyaz fosforlu malzeme ile işlenmiş tek bir kol, kadranın üzerinden süzülürken, saat 6 konumunda beyaz bir tarih göstergesi yer alıyor.

meister-singer-unomat-2024-editions-3.jpg

Yeni modellere hayat veren Sellita SW400 otomatik mekanizma, sağlamlığı ve manyetik alan direnci ile öne çıkıyor. Mekanizma, saatte 28,800 titreşim ile çalışıyor ve 38 saatlik güç rezervi sunuyor.

meister-singer-unomat-2024-editions-4.jpg

Her Unomat modeli, siyah kasaya karşı kontrast oluşturan Arctic Blue veya turuncu kauçuk kayış ile tamamlanıyor. Bu canlı kayışlar, saatlerin genel cesur ve ayırt edici görünümünü perçinliyor. Arctic Blue ve Hollanda edisyonlarının, 2024'ün üçüncü çeyreğinden itibaren sınırlı 50 adetlik seri halinde satışa sunulması planlanıyor.

meister-singer-unomat-2024-editions-5.jpg

Daha fazla bilgi için http://www.meistersinger.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Benzer Haberler