alexa MeisterSinger | Unomat | Orange | Limited Edition
Horobox

Dk. Okuma Süresi

MeisterSinger Unomat Orange Limited Edition

Tek kollu gösterim yapan modellerin değişmez isimlerinden Meistersinger, saat dünyasının yıldızı yeniden parlayan renklerinden turuncu temalı yeni Unomat modeli ile yaza merhaba diyor.

Genç markanın 20. yaşını kutladığı 2021 yılında tanıtılan ve aynı yılın prestijli Red Dot tasarım ödülünü alan Unomat model ailesi, turuncu temalı yeni bir model ile genişliyor. Markanın sembolü haline gelen tek kollu gösterim metodunu Alman Bauhaus akımını akıllara getiren sade ve işlevsel tasarım ile birleştiren model ailesi, canlı kadran rengiyle göz alan yeni modelini saat severlerin beğenisine sunuyor. 

meister-singer-unomat-orange-limited-edition-1.jpg

Yeni model, 43mm çapında ve 13.4mm yüksekliğinde tasarlanmış, paslanmaz çelik kasa ile geliyor. 50.6mm boynuz açıklığı mesafesi ile geniş çapına rağmen konforlu bir deneyim vadeden kasanın ön yüzünde yansıma önleyici kaplamaya sahip safir kristal cam, arka yüzünde ise masif çelik kapak görev yapıyor. Kilitli kurma kolu ile donatılan sportif kasa, 300 metre su geçirmezlik ile sınıfındaki standartlara meydan okuyor. 

meister-singer-unomat-orange-limited-edition-2.jpg

Şık model, son zamanların popüler renklerinden turuncu bir kadran ile geliyor. Zamanın tek kol ve rakam indekslerle takip edildiği sade kadranın saat 6 konumunda tarih penceresi yer alıyor.

meister-singer-unomat-orange-limited-edition-3.jpg

38 saat güç rezervli Sellita SW 400 otomatik mekanizma ile hayat bulan model, kadran ile aynı renkte kauçuk kayış ile tamamlanıyor.

meister-singer-unomat-orange-limited-edition-4.jpg

Sadece 50 adet ile limitli üretilen model, EUR 2.390 liste fiyatı ile satışa sunuluyor.

Benzer Haberler