alexa MontBlanc | Black & White | Rotap Saatçilik | Çırağan Kempinski
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Montblanc Black & White Weeks İstanbul

00_mont_blanc_logo_2508.gif

Özellikle geçtiğimiz son birkaç yıl içerisinde yaptığı yatırımlarla ve ardı ardına tanıttığı başarılı modellerle lüks saatçiliğin önemli oyuncuları arasına girmeyi başaran Alman menşeli ünlü marka Montblanc, Çırağan Kempinski’de düzenlenen özel bir etkinliğe ev sahipliği yaptı.

montblanc-black-and-white-rotap-saat-2.jpg

İstanbul’un dünyaca ünlü lokasyonlarından Çırağan Kempinski’de gerçekleşen etkinlikte, Montblanc Black & White Weeks organizasyonu kapsamında yer alan yenilikler tanıtıldı. Basın mensuplarına özel düzenlenen etkinlik dâhilinde markanın 2016 yılı içerisinde gerçekleştirdiği yenilikler, 2017 senesine ait yeni ürünler, Summit adını verdiği yeni akıllı saati ve geliri Unicef yararına harcanacak aksesuar koleksiyonu konukların beğenisine sunuldu.

montblanc-black-and-white-rotap-saat-4.jpg

Markanın saatçilik konusundaki başarılı geçmişinden detayları günümüz teknolojileriyle aynı çatı altına toplayan Summit etkinliğin yıldızlarından biri olurken, geleneksel saatçiliğin en başarılı örneklerinden kabul edilen Heritage ExoTourbillon Rattrapante modeli de büyük ilgi gördü. Timewalker Koleksiyonu’nda yer alan diğer modellerin de tanıtıldığı etkinlikte, markanın yakın zamanda bünyesine dâhil ettiği efsanevi saat üreticisi Minerva’ya gönderme yapan detaylardan da bahsedildi.

montblanc-black-and-white-rotap-saat-8.jpg

Saat, yazım gereçleri ve deri aksesuarların yer aldığı organizasyonda, Unicef koleksiyonunda yer alan aksesuarlar davetlileri kendine hayran bıraktı. 1 Nisan 2017 – 31 Mart 2018 tarihleri arasında satılacak tüm Unicef koleksiyonu ürünlerinden sağlanan gelir, dünya çapında çocuklara daha kaliteli eğitimin sağlanmasını hedefleyen proje için harcanacak.

montblanc-black-and-white-rotap-saat-9.jpg

Montblanc’ın Türkiye resmi distribütörü olan ve lüks tüketim konusunda duayen isimlerin başında gelen Rotap ile birlikte düzenlenen etkinlikte, markanın lüks saatçilik konusuna verdiği önem ve geleceğe dair projelerinden de bahsedildi.

Montblanc marka elçilerinden Avustralyalı Hugh Jackman’ın yer aldığı yeni Timewalker Koleksiyonu konulu reklam filminin de dünyada ilk defa izleyicilerle paylaşıldığı etkinlikten kareler sizlerle…

montblanc-black-and-white-rotap-saat-kapak-2.jpg

Mehmet Ali Bal - Sibel Yeşilova - Elvir Johic - Mustafa Bal

montblanc-black-and-white-rotap-saat-10.jpg montblanc-black-and-white-rotap-saat-11.jpg

Benzer Haberler