alexa MontBlanc | UNICEF Koleksiyonu | Meisterstück | Rotap
Horobox

Dk. Okuma Süresi

MontBlanc UNICEF Koleksiyonu ile Eğitimin Önemine Dikkat Çekiyor

00_mont_blanc_logo_2508.gif

MontBlanc, UNICEF ile iş birliğine giderek, eğitim haklarından mahrum bırakılan çocuklara destek olmak için deri ve aksesuar ürünleri üretti. MontBlanc satılan ürünlerin gelirlerinden elde edilen para ile ilkokul çağındaki ihtiyaç sahibi çocuklara yardım etmeyi planlıyor.

montblanc-unicef-1.jpg 

MontBlanc Meisterstück UNICEF koleksiyonunda düz deri ile geometrik örgülü derinin şık bir kombinasyonu tercih edilmiş. Evrak çantasından, cüzdana, kalemlikten sırt çantasına kadar geniş bir ürün yelpazesi ile piyasaya çıkacak koleksiyonunun gelirinin bir kısmı ile eğitim hakkından mahrum kalmış çocuklara yardım edilecek.

montblanc-unicef-2.jpg

MontBlanc, deri ürünlerinin yanı sıra UNICEF için bir de mücevher koleksiyonu sunmuş. Erkekler için üretilen kol düğmelerinde UNICEF’i hatırlatan bazı detaylara yer verilmiş. Kol düğmelerinden birisinin üzerine çocukların öğrendiği altı dünya alfabesinin ilk harflerini temsil eden figürler elle işlenmiş.

montblanc-unicef-3.jpg

Kadınlar için üretilen Infiniment Vôtre bilezikleri, masif gümüşten üretilmiş ve üzerinde tek bir mavi safir taşa yer verilmiş. 

1 Nisan 2017 ve 31 Mart 2018 arasında satılan MontBlanc UNICEF Koleksiyonundaki her ürün daha fazla çocuğa daha kaliteli temel eğitime erişim imkânı sağlamak üzere bağışlanacak tutarı toplayacak. 

MontBlanc, UNICEF iş birliği hakkında daha detaylı bilgiye ve ürünlerin tamamına www.montblanc.com ya da www.rotapsaat.com/tr/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Benzer Haberler