alexa Nomos | Club Campus | Yeni Modeller | İnceleme
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Nomos Club Campus – Yeni Modeller

Almanya’nın saat sektöründeki butik temsilcilerinden Nomos, beğenilen Club Campus model ailesine iki yeni versiyon ekledi.

nomos-club-campus-new-models-1.jpgnomos-club-campus-new-models-2.jpg 

Nomos, Bauhaus akımının sade ancak işlevsel mottosunu benimseyen Alman bir isim. Markanın giriş seviye ürün grubu olarak öne çıkan Club Campus ise, sadece marka ile değil mekanik saatlerin büyülü dünyasıyla tanışmak için de mükemmel bir alternatif olarak kabul ediliyor. Farklı kasa çapları ve teknik özelliklere sahip geniş bir ürün yelpazesine ev sahipliği yapan genç koleksiyon, bugün iki canlı renk tonu ile bir kez daha saat severleri selamlıyor. 

nomos-club-campus-new-models-3.jpg

Yeni modeller 36mm x 8.2mm ve 38.5mm x 8.5mm seçenekleri bulunan, paslanmaz çelik kasa ile geliyor. Sade hatların tamamı parlatılmış yüzeylerle buluştuğu zarif kasaların ön yüzünde bombeli safir kristal cam yer alıyor. 100m su direnci ile günlük kullanım için yeterli korumayı sunan kasaların arka kapakları ise, isteğe göre masif ve safir kristal bölmeli olarak tercih edilebiliyor.

nomos-club-campus-new-models-4.jpg 

Modeller canlı kırmızı veya açık mavi kadranlarla geliyor. Neon turuncu saniye kolu ile daha da hareket kazanan eğlenceli kadranlarda zaman, saat jargonunda California olarak bilinen Romen ve büyük rakam indekslerin birlikte kullanıldığı markörlerle okunuyor. 

nomos-club-campus-new-models-5.jpg nomos-club-campus-new-models-6.jpg

Her iki model de gücünü markanın kendi tasarımı ve üretimi olan Caliber Alpha mekanizmadan alıyor. Elden kurmalı kalibre 43 saatlik güç rezerv süresi sunuyor.

nomos-club-campus-new-models-7.jpg nomos-club-campus-new-models-8.jpg

Yeni modellere vegan deriden üretilmiş yeşil/gri tonlu kayış ve pim tipi çelik toka eşlik ediyor.

Benzer Haberler