alexa Officine Panerai’dan Deniz Yaşamını Korumak İçin Anlamlı Destek
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Officine Panerai’dan Deniz Yaşamını Korumak İçin Anlamlı Destek

Panerai-brand-Logo1.png

Saat endüstrisinin deniz ve denizcilikle özdeşleşen İtalyan menşeli markası Officine Panerai, Türkiye’nin denizlerini ve deniz canlılarını koruyan öncü sivil toplum kuruluşu DenizTemiz Derneği/ TURMEPA ile güçlerini bir kez daha birleştiriyor.

Turmepalogo.jpg

Ünlü marka, bu anlamlı proje kapsamında iki özel modelini bağışlıyor. Turmepa Kurucu ve Onursal Baskani Sn.Rahmi Koc’un evsahipligini yapacagi, 4 Aralık 2017 tarihinde gerçekleşmesi öngörülen özel davette satılacak saatlerden elde edilen gelirin tamamı projeye bağışlanacak.

Saatlerden ilki, 42mm’lik kasası ve mavi kadranıyla dikkat çeken Mare Nostrum Acciaio. Aynı zamanda markanın ilk kronograf saati olma özelliğini taşıyan model ailesinin son üyesi olan Mare Nostrum Accacio hakkındaki detaylı haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

panerai-turmepa-1.jpg

Açık arttırmada yer alacak olan diğer model Luminor 1950 Chrono Monopulsante 8 Days GMT Titanio - 44mm ise, markanın Green Dial Koleksiyonu bünyesindeki en özel modellerden biri olarak kabul ediliyor. 200 adet ile limitli üretilen ve yalnızca Panerai butiklerinde satışa sunulan model 44mm çapında tasarlanmış mat titanyum kasa ile geliyor. Markanın sembol detaylarından olan ayar kolu koruma parçasına da yer veren model, OP logolu koyu yeşil renkli kadranı ile dikkat çekiyor. Açık arttırmada satışa sunulması planlanan saatin kasasında projeye gönderme yapan özel işlemeler de yer alıyor.

panerai-turmepa-2.jpg

İstanbul’un tarihi mekânlarından Esma Sultan Yalısı’nda gerçekleşecek etkinlikle ilgili haberimiz ve geceden özel fotoğraflar çok yakında Horobox’ta.

Benzer Haberler