alexa PAM00731 | PAM 731 | E-BOUTIQUE EDITION | PANERAI | SUBMERSIBLE
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Officine Panerai’den E-Boutique Limited Edition PAM00731

Panerai-brand-Logo1.png

Birbirinden güzel ve anlamlı özel saatleriyle yıllardır saat severlerin beğenisini kazanan Officine Panerai bu kez sürpriz bir modelle karşımızda. PAM00731

Sadece online butik üzerinden satılacak olan model 100 adet üretilecek.

officine-panerai-submersible-pam00731-3.jpg

Panerai’nin her yıl tanıttığı özel modeller markanın tutkunları arasında adeta bir yarışa sebep oluyor. Limitli adette üretilen modeller için ismini bekleme listesine yazdıranların çoğu maalesef bu modellere ulaşamıyor. Erken davranıp saatleri bileğine takabilenler ise hem keyfini çıkarıyor hem de sosyal medya üzerinden paylaşarak diğer saat severlere adeta nispet yapıyorlar.

officine-panerai-submersible-pam00731-5.jpg

Özellikle son dönemde neredeyse tüm saat markalarının online satış için çalışmaları olduğunu biliyoruz. Bir çok marka gerek kendi siteleri üzerinden gerekse farklı e-ticaret sitelerinden saatlerini satmaya başladılar bile.

Panerai de bu markalardan biri. Şimdilik sadece Amerika ve Çin adreslerine teslimat yapılan online dükkanlarının ilerleyen günlerde farklı ülkelerde de satışa geçeceğini tahmin ediyoruz. 

Sadece online butik üzerinden satılacağı duyurulan modelin referansı PAM00731 . Sadece 100 adetle sınırlı olan saatin en dikkat çeken özelliği şüphesiz ki mavi kadranı. 44 mm lik Luminor Submersible kasa da sunulan modelin içerisinde 50 saatlik güç rezervi olan otomatik kurmalı PAM XXX kalibre var. Safir kristal camlı modelin su geçirmezlik değeri ise 300 metre.

officine-panerai-submersible-pam00731-4.jpg

Amerika piyasası için önerilen satış fiyatı 7.200 USD olan saatin açıklandıktan sonra kısa süre içerisinde tükenmiş olması biz saat severler için kötü haber diyebiliriz.

officine-panerai-submersible-pam00731-2.jpg

Benzer Haberler