alexa Omega | Constellation | Ladies | Master Chronometer | Baselworld 2016 | HOROBOX
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Omega Constellation Ladies Master Chronometer

omega-logo.png

Şüphesiz ki, Constellation serisi göz alıcı şıklıktaki tasarımları ve kıymetli metallerin kullanımıyla Omega’nın en dikkat çekici saatleri arasında yer alıyor. Modellerin estetik ve mekanik üstünlükleri de görsel unsurlarıyla paralellik gösterecek şekilde dikkatleri üzerine topluyor. Kalibrelerin sıradışı özelliklerinin Master Chronometer sertikalarıyla taçlandırılması da saatlerin diğer artılardan yalnızca biri.

Omega-Constellation-Small-Second-Co-Axial-Master-Chronometer-7.jpg

Omega bu seriye eklemelerini Baselworld 2016 kapsamında tanıttı. Çelik, altın ve çift tonlu materyallerin kullanımıyla Constellation modelleri her zamankinden daha çok ilgi topluyor. Geleneksel saatçilik anlayışını şık detaylarla harmanlayan Omega temel değerlerinden vazgeçmeden güncel akımları takip etmeyi başararak her zaman popüler olmayı başarıyor.

Omega-Constellation-Small-Second-Co-Axial-Master-Chronometer-8.jpgOmega-Constellation-Small-Second-Co-Axial-Master-Chronometer-9.jpg

Fuarın gözde modellerinden birisi Omega Constellation Small Seconds Ladies’ Chronometer, modern teknoloji ve klasik tasarımın mükemmel uyumundan ortaya çıkmış Co-Axial eşapman sistemine ve Master Chronometer sertifikasına sahip bir eser. 

Omega-Constellation-Small-Second-Co-Axial-Master-Chronometer-2.jpg

Omega-Constellation-Small-Second-Co-Axial-Master-Chronometer-5.jpg

Benzer Haberler