alexa Omega | NATO Kayışlar | Ülke Bayraklarına Özel Kayışlar | Olimpiyat Oyunları | Horobox
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Omega’dan Ülke Bayraklarından Esinlenerek Hazırlanmış NATO Kayışlar Geliyor

omega-logo.png

“Ülkenin bayrağını bileğinde taşımak istemez misin?” fikrinden yola çıkarak hazırlanan ve Omega’nın resmi zaman tutucusu olduğu Olimpiyat Oyunları’nda yarışacak ülkelerin bayraklarından esinlenerek hazırlanan NATO kayışlar, bilekleri süslemeye hazırlanıyor.

Omega-Flag-inspired-NATO-Straps-3.jpg

Olimpiyat halkalarında yer alan 6 rengin yanı sıra, Olimpiyat Oyunları’nda yarışmaya hazırlanan 18 ayrı ülkenin bayraklarında bulunan renklerden de ilham alınarak hazırlanan kayışlar, hem Olimpiyat ruhunu bileğinde taşımak isteyen hem de ülkesine olan destek ve bağlılığını göstermek isteyen saatseverlerin beğenisine sunulmak için tasarlanmış.

Omega-Flag-inspired-NATO-Straps-1.jpg Omega-Flag-inspired-NATO-Straps-2.jpg

Omega-Flag-inspired-NATO-Straps-4.jpg Omega-Flag-inspired-NATO-Straps-5.jpg

II. Dünya Savaşı döneminde görev yapan pilotlar ve diğer askeri personelin kullandığı deri ve kanvas kayışlardan esinlenerek hazırlanan Omega NATO kayışlarında paslanmaz çelik toka ve sabit köprüler kullanılmış. Yeni kayışlar sayesinde pek çok farklı renk kombinasyonu yaratmanız ve saatinize yepyeni bir hava katmanız mümkün kılınmış.

Omega-Flag-inspired-NATO-Straps-6.jpg Omega-Flag-inspired-NATO-Straps-7.jpg

Omega-Flag-inspired-NATO-Straps-8.jpg Omega-Flag-inspired-NATO-Straps-9.jpg

Omega’nın resmi web-sitesine eklenen sanal kayış fonksiyonu ile hangi NATO kayışın hangi Omega modeli üzerinde nasıl duracağı üzerinde fikir sahibi olabileceğinizi de buradan hatırlatmış olalım.

Omega-Flag-inspired-NATO-Straps-10.jpg Omega-Flag-inspired-NATO-Straps-11.jpg

Omega-Flag-inspired-NATO-Straps-12.jpg Omega-Flag-inspired-NATO-Straps-13.jpg

Benzer Haberler