alexa Omega | Seamaster | Aqua Terra 150m | 38mm | Green
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Omega Seamaster Aqua Terra 150m 38mm Green

Omega’nın çok yönlü kullanıma yeşil ışık yakan başarılı günlük spor saati Seamaster Aqua Terra 150m 38mm, yepyeni yeşil temasıyla göz kamaştırıyor.

omega-seamaster-aqua-terra-150-m-38-mm-green-1.jpg omega-seamaster-aqua-terra-150-m-38-mm-green-2.jpg

Köklü markanın hemen her okazyona uyum sağlayabilecek, mükemmel günlük saat olarak konumlandırdığı Omega Seamaster Aqua Terra 150m model ailesi genişlemeye devam ediyor. 2017’de geçirdiği başarılı makyajdan sonra saat dünyasındaki yerini hızla sağlamlaştıran genç koleksiyon, bugün yeşil temalı yeni bir modele kavuşuyor.

omega-seamaster-aqua-terra-150-m-38-mm-green-3.jpg

Yeni model, 38mm x 12.2mm x 45mm boyutlarında tasarlanmış, paslanmaz çelik kasa ile geliyor. Lir formlu boynuzları ile hemen her bilekte mükemmel konfor vadeden şık kasanın ön ve arka yüzünde safir kristal camlar görev yapıyor. Mat ve parlak geçişlerin ahenk içinde kullanıldığı sportif kasaya, Omega imzalı ve konik tasarımlı, kilitli kurma kolu eşlik ediyor. 150m su direnci ise, hafif su aktiviteleri ve günlük kullanım için yeterli korumayı sağlıyor.

omega-seamaster-aqua-terra-150-m-38-mm-green-4.jpg

41mm kasa çapına sahip versiyondan tam dört yıl sonra, : Omega Seamaster Aqua Terra 150m 38mm model ailesi de bu güzel yeşil temaya kavuşuyor. Teknelerin gövde kısımlarından kullanılan tik ağacından esinlenerek tasarlanan sportif kadran, güneş ışını desenli derin yeşil tonu ile göz kamaştırıyor. Aqua Terra tarzı geniş kolların ve aplik indekslerin zamanı gösterdiği şık kadran, SLN fosfor uygulaması sayesinde hemen her ortamda mükemmel okunabilirlik sunuyor. Tarih penceresi ise saat 6 markörünün yerini alıyor. 

omega-seamaster-aqua-terra-150-m-38-mm-green-5.jpg

Yeni model, Caliber 8800 mekanizma ile hayat buluyor. In-house tasarlanıp üretilen ve Master Chronometer sertifikası ile taçlandırılan otomatik mekanizma, tam kurulumda 55 saate kadar güç rezerv süresi sunuyor. Co-Axial eşapman, silikon balans yayı ve 15.000 Gauss manyetik ortam direnci sunan başarılı kalibre, safir kristal cam bölmeli arak kapaktan izlenebiliyor.

omega-seamaster-aqua-terra-150-m-38-mm-green-6.jpg

Omega Seamaster Aqua Terra 150m 38mm Green, üç parçalı bakla tasarımına sahip çelik bilezik ve yeşil kauçuk kayış alternatifleri ile satışa sunuluyor.

Benzer Haberler