alexa Omega 2022 Yenilikler | Yeni Seamaster | Omega
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Omega Seamaster Aqua Terra 150M Yeni Modeller

Omega, lüks spor saat segmentindeki başarılı üyesi Seamaster Aqua Terra model ailesini capcanlı renklerle donatılmış kadranlarla genişletiyor.

Omega-Seamaster-Aqua-Terra-150M-2022-1.jpg

Yeni modeller 38mm x 13.2mm ve 34mm x 12m boyutlarında tasarlanmış, iki farklı kasa seçeneği ile geliyor. Model ailesinin günlük kullanıma uygun lüks ve sportif yönlerine vurgu yapan 150 metre su basıncına dayanıklı kasalar, paslanmaz çelik malzemeden üretiliyor. Omega imzalı kurma kolunun eşlik ettiği kasaları, yine Omega amblemli katlanır klips ile bileğe sabitlenen metal bilezikler tamamlıyor. 

Omega-Seamaster-Aqua-Terra-150M-2022-4.jpg Omega-Seamaster-Aqua-Terra-150M-2022-3.jpg

38mm versiyonlar Saffron, Terracotta, Sandstone, Atlantic Blue ve Bay Green kadranlara ev sahipliği yapıyor. 34mm modeller ise Sea Blue, Lagoon Green, Sandstone, Shell Pink ve Lavender renklerde tasarlanmış kadranları ile koleksiyonun feminen yüzüne vurgu yapıyor. 38mm versiyonların kadranlarında üçgen formlu indeksler ve köşeli çerçevesiyle sportif bir görünüm sunan tarih penceresi yer alıyor. 34mm versiyonlarsa ise yumuşak hatlı indeksler ve yuvarlak çerçeveli tarih penceresi göze çarpıyor.

Omega-Seamaster-Aqua-Terra-150M-2022-5.jpg

Tüm modellere, METAS Master Chronometer sertifikalı Caliber 8800 mekanizma hayat veriyor. Co-Axial eşapman sisteminin yanı sıra, serbest salınımlı balans çarkı ve Si14 silikon balans yayı gibi ileri teknoloji ürünü bileşenlerle donatılan otomatik mekanizma, tam kurulumda 55 saate kadar güç rezerv süresi sunuyor.

Omega-Seamaster-Aqua-Terra-150M-2022-7.jpg

İki farklı ölçüde gelen sportif kasaları, alışılmışın dışında kadran renkleri, görece uygun fiyatları ve en önemlisi “bulunabilirlikleri” ile ön plana çıkmalarına kesin gözüyle baktığımız modeller, sabırsızlıkla beklediğimiz yaza damgasını vuracak gibi görünüyor. 

Benzer Haberler