alexa Omega | Seamaster | Aqua Terra | Worldtimer | İnceleme
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Omega Seamaster Aqua Terra Worldtimer

Omega, Seamaster Aqua Terra ürün grubunun dünya saati özellikli model ailesini üç yeni versiyonla genişletiyor.

omega-seamaster-aqua-terra-worldtimer-2.jpg

2017 yılından bu yana Seamaster Aqua Terra ürün grubunun en karakteristik model ailelerinden Worldtimer, farklı renk ve malzeme seçenekleriyle bezenmiş üç yeni versiyona merhaba diyor. 

omega-seamaster-aqua-terra-worldtimer-3.jpg

Markanın seyahat temalı model ailesine dahil olan yeni versiyonlar üç farklı referansla koleksiyonda yerini alıyor. Sunum şekilleri açısından birçok özgün ve yaratıcı tasarıma ev sahipliği yapan dünya saati özelliği ile donatılan yeni modellere dair tüm detaylar sizlerle…

omega-seamaster-aqua-terra-worldtimer-4.jpg

Yeni Omega Seamaster Aqua Terra Worldtimer modelleri, 43mm x 14.1mm x 50mm ebatlarında tasarlanmış kasayla geliyor. Karakteristik boynuz yapısı ile Seamaster tasarım diline de gönderme yapan kasa, yeşil seramik bezelli çelik ve siyah seramik bezelli Grado 2 titanyum seçenekleri ile sunuluyor. Her iki yüzünde de safir kristal camların görev yaptığı sportif kasa, kilitli kurma kolunun da yardımıyla 150M su geçirmezlik değerine ulaşıyor.

omega-seamaster-aqua-terra-worldtimer-1.jpg

Yeni modellere, merkez kısmında dünya haritası gravürü bulunan, şık kadranlar eşlik ediyor. Çelik modele, güneş ışını desenli yeşil PVD kadran ve 18K Moonshine Gold malzemeden üretilmiş kollar ve indeksler eşlik ediyor. Şehir ve zaman dilimi skalaları ise yeşil ve beyaz renklerde geliyor. Titanyum model ise, daha monokromatik bir tasarım sunan, gri ve siyah renklerin hakim olduğu kadrana ev sahipliği yapıyor. Tüm modeller, kadran bileşenlerine uygulanan SLN fosfor malzemesi ile hemen her ortamda yeterli okunabilirlik vadediyor. 

omega-seamaster-aqua-terra-worldtimer-5.jpg omega-seamaster-aqua-terra-worldtimer-6.jpg

Koleksiyona yeni katılan modeller gücünü, Omega bünyesinde tasarlanıp üretilen, Caliber 8938 mekanizmadan alıyor. Master Chronometer sertifikalı otomatik mekanizma, serbest sarkaçlı Co-Axial eşapmana ve silikon balans yayına ev sahipliği yapıyor. Saat, dakika, saniye, gün ve dünya saati özellikleri ile donatılan mekanizma, çift tulumbalı mimarisinin de yardımıyla, tam kurulumda 60 saate kadar güç rezerv süresi sunuyor.

omega-seamaster-aqua-terra-worldtimer-7.jpg

Yeni modeller, renk paletine uyumlu tasarlanmış kayış/bilezik alternatifler ile sunuluyor. Çelik model yeşil kauçuk kayış veya metal bilezik seçenekleri ile geliyor. Titanyum model ise siyah kauçuk kayış ile tamamlanıyor.

Modellere dair referans ve fiyat bilgileri ise şöyle;

omega-seamaster-aqua-terra-worldtimer-1.jpg

220.32.43.22.10.001 – çelik & kauçuk kayış – EUR 11,500

omega-seamaster-aqua-terra-worldtimer-9.jpg

220.30.43.22.10.001 – çelik & bilezik – EUR 11,800

omega-seamaster-aqua-terra-worldtimer-10.jpg

220.92.43.22.99.001 – titanyum & kauçuk kayış – EUR 13,300

Benzer Haberler