alexa Omega 2022 Yenilikler | Yeni Seamaster | Omega
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Omega Seamaster Professional Diver 300M Green

Omega, dalgıç saati konseptindeki kült temsilcisi Seamaster Professional Diver 300M model ailesini, yeşil temalı iki yeni model ile genişletiyor.

omega-seamaster-professional-diver-300m-green-1.jpg omega-seamaster-professional-diver-300m-green-9.jpg

Lüks saat dünyasının belki de en çok ilgi gören segmentlerinden dalgıç saatleri ürün grubu, bugün farklı seviyede birçok markanın kataloglarında demirbaş konumunda bulunuyor. Segmentin doğumundan bu yana en önemli üyeleri arasında yer alan Omega Seamaster Professional Diver 300M model ailesi de, bu popüler grubun kilometre taşları arasındaki yerini koruyor.

Bugün gerçekleştirdiği çevrimiçi sunum ile yeni modellerini saat meraklılarının beğenisine sunan köklü marka, ikonik ürün grubunu son yılların popüler rengi yeşil ile bir kez daha yorumluyor.

omega-seamaster-professional-diver-300m-green-3.jpg omega-seamaster-professional-diver-300m-green-5.jpg

Modern Seamaster Professional Diver 300M model ailesinde yer alan yeni versiyonlar, diğer modellerden yeşil temalı bileşenleri ile ayrılıyor. 42mm çapında tasarlanan çelik kasalara bu sefer yeşil renk bezel mineleri ve kadranlar eşlik ediyor.

omega-seamaster-professional-diver-300m-green-2.jpg omega-seamaster-professional-diver-300m-green-4.jpg

Klasik Seamaster Professional Diver 300M bileziğinin yanı sıra yanı yeşil tonunda kauçuk kayış alternatifi de bulunan yeni seriye, markanın duayen mekanizmalarından Caliber 8800 hayat veriyor. METAS Master Chronometer sertifikalı otomatik mekanizma, 300 metreye kadar su geçirmeyen sportif kasaya eşlik eden cam arka kapaktan izlenebiliyor.

omega-seamaster-professional-diver-300m-green-6.jpg

Bilezikli model 70,800 TL, kauçuk kayışlı model ise 66,600 TL etiket fiyatıyla satışa sunuluyor.

omega-seamaster-professional-diver-300m-green-7.jpg omega-seamaster-professional-diver-300m-green-8.jpg

Benzer Haberler