alexa Oris 2024 Yenilikler | Watches and Wonders 2024 Yenilikler
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Oris Aquis Date and Aquis Date Upcycle

Günümüzün dünya vatandaşlarına lüks performans ve gelişmişlik sunan, günlük kullanıma yönelik Tool Watch saatlerinden oluşan çok yönlü, modern bir koleksiyon olan yeni Aquis Date ve Aquis Date Upcycle ile tanışın.

oris-aquis-date-and-aquis-date-upcycle-12.jpg

Oris, Watches and Wonders Cenevre 2024'te çağdaş, rafine lüksü bünyesinde barındıran yeni nesil Aquis Date'i tanıtıyor. Koleksiyon tasarıma, mekaniğe, sürdürülebilir üretime ve İsviçre saat yapımcılığının bağımsızlığına değer veren kişiler için geliyor.

oris-aquis-date-and-aquis-date-upcycle-2.jpg oris-aquis-date-and-aquis-date-upcycle-13.jpg

İmza niteliğindeki tasarımına dayanan yeni Aquis Date, Oris patentli Hızlı Kayış Değiştirme sistemi ve yenilikçi hızlı ayarlı toka sistemi de dahil olmak üzere gelişmiş performans sunuyor. Ayrıca Aquis Date Upcycle, Oris'in sürdürülebilirliğe olan bağlılığını yansıtan, geri dönüştürülmüş PET plastikten yapılmış bir kadranla geliyor.

oris-aquis-date-and-aquis-date-upcycle-18.jpg

Yeni Aquis Date, Oris'in Emisyon Azaltma Programına katkıda bulunan radikal sürdürülebilir ambalajları sergiliyor. Geri dönüştürülmüş ve tamamen geri dönüştürülebilir malzemelerden üretilen bu modüler ambalaj, emisyonları %50'nin üzerinde azaltmasıyla dikkat çekiyor. Oris Eş-CEO'su Rolf Studer şunu vurguluyor: "Aquis, koleksiyonumuzun temel taşıdır ve saat yapımcılığına keyifli bir şekilde sürdürülebilir yaklaşımımızın bir sembolüdür." Zarif koleksiyonda, gelişmiş estetik ve ergonomi için yeniden tasarlanmış boynuzlar, kurma kolu koruması ve bilezikler yer alıyor. Altında, iyileştirmeler arasında yeni kalkan şeklindeki saat markörleri, Alfa tarzı kollar ve sorunsuz entegrasyon için tarih çarkı renk uyumu yer alıyor. Beş gün güç rezervli otomatik modeller sunan amiral gemisi Aquis Date Calibre 400 gibi boyut ve mekanizmalardaki farklılıklarla koleksiyon, kapsayıcılığı ve seçeneği garanti ediyor.

oris-aquis-date-and-aquis-date-upcycle-15.jpg oris-aquis-date-and-aquis-date-upcycle-16.jpg

Aquis Date Upcycle, Oris'in çevre bilincine olan bağlılığını temsil eden benzersiz geri dönüştürülmüş PET plastik kadranıyla geri dönüyor. Koleksiyonda Kalibre 400 ve otomatik Kalibre 733 ile çalışan modeller yer alıyor ve olumlu değişim için kolektif sorumluluk mesajı iletiliyor.

oris-aquis-date-and-aquis-date-upcycle-7.jpg oris-aquis-date-and-aquis-date-upcycle-8.jpg

oris-aquis-date-and-aquis-date-upcycle-19.jpg

Oris'in sürdürülebilirliğe olan bağlılığı, Oris Sürdürülebilir Saat Kutusu'nun piyasaya sürülmesiyle ambalaja kadar uzanıyor. Geri dönüştürülmüş malzemelerden yapılmış olan kutu seti, plastik tüketimini ve nakliye ağırlığını azaltarak Oris'in karbon emisyonlarını azaltma misyonuna uyum sağlıyor.

oris-aquis-date-and-aquis-date-upcycle-9.jpg oris-aquis-date-and-aquis-date-upcycle-10.jpg

oris-aquis-date-and-aquis-date-upcycle-20.jpg

Sürdürülebilirlik girişimleri ve mükemmelliğe olan bağlılığı sayesinde Oris, tüketicilere hem estetik hem de etik açıdan anlamlı saatler sunarak modern lüks saat yapımcılığına öncülük etmeye devam ediyor.

oris-aquis-date-and-aquis-date-upcycle-17.jpg

Benzer Haberler