alexa 01 743 7673 4125 MB | Royal Navy Clearance | Oris | Diver | Limited Edition | HOROBOX
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Oris Royal Navy Clearance Diver Limited Edition

oris-logo.jpg

Oris daha önce seçkin marka ve isimler ile limitli model üretimi yapmıştı. Bu kez karşımızda Royal Navy Clearance adına üretilmiş 100 adet limitli saat var.

46mm çapındaki kasa paslanmaz çelikten üretilmiş. Bezelde ise siyah seramik tercih eden Oris saatin camında içten ve dıştan yansıma önleyici kaplamaya sahip safir kristal kullanmış. Saatin su geçirmezlik değeri 500 metre.

Oris-Royal-Navy-Clearance-Diver-Limited-Edition-2.jpg

Küçük saniyeli kadranında koyu mavi renge yer veren Oris saat 3 noktasına Clearance Diver yazısını saat 6 noktasına ise tarih penceresini yerleştirmiş. Kollar ve indekslerde beyaz SuperLumiNova kullanılmış.

Oris-Royal-Navy-Clearance-Diver-Limited-Edition-4.jpg

Saatin kalbinde Oris kalibre 743 (Sellita SW 220-1) görev yapıyor. Saatte 28,800 vuruş yapan mekanizma 40 saatlik güç rezervine sahip. Saatin masif arka kapağı dolayısıyla mekanizma seyredilemese de Royal Navy Clearance sembolü yerleştirilmiş.

Oris-Royal-Navy-Clearance-Diver-Limited-Edition-5.jpg

Saat paslanmaz çelik bilezik ve dalgıç uzatmalı katlanır toka ile beraber geliyor. Saatin kutusunun içerisinde bir de Royal Navy Clearance rozeti bulunuyor. Saat sadece Royal Navy Clearance üyelerine satılacak. 

Oris-Royal-Navy-Clearance-Diver-Limited-Edition-3.jpg

Oris-Royal-Navy-Clearance-Diver-Limited-Edition-1.jpg

Benzer Haberler