alexa Oris’ten Yerel Kahramanlara Destek | Oris | Hediye Saat | Covid-19 | InThisTogether | Orisbear
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Oris’ten Yerel Kahramanlara Destek

İsviçreli saat markası Oris, yerel kahramanlar olan doktorlara, hemşirelere, bakıcılara, öğretmenlere, otobüs şoförlerine, satış memurlarına, gıda üreticilerine, anne-babalara ve tabii kargo görevlilerine, 50 saat hediye etme sözü verdiğini duyurdu.

oris-supports-local-heroes-1.jpg

Covid-19 salgını, tüm dünya halklarının hayatını derinden etkilemeye devam ediyor. İsviçreli saat markası Oris de, bu salgında hayatı pahasına, ön cephede çalışan yerel kahramanlara bir söz verdi. Marka, geçen hafta Oris Bear’ı (Oris Ayısı) kullanarak Instagram hikâyeleri paylaşmaya başladı. Fikir, birlik olarak insanları gülümsetmeye çalışmaktı.

oris-supports-local-heroes-2.jpg

Bizler kendimizi eve kapatıp, ailemizi ve sağlığımızı korumaya çalışsak da bazı meslek gruplarında çalışan anneler-babalar, eşler, abiler, kardeşler, dostlarımız-arkadaşlarımız kendi canları pahasına çalışamaya devam ediyor. Bizler için çalışmaya devam eden ‘Yerel Kahramanlara’ teşekkür etmek isteyen Oris, onları aday göstermeye davet ediyor.

oris-supports-local-heroes-4.jpg

İlk etapta marka, insanlardan #InThisTogether, @Orisbear ve @Oris etiketleyerek, kahramanlarının ve hikâyelerinin bir fotoğrafını göndermelerini istemiş, 10 tanesine Oris saati vereceğini söylemişti. 48 saat içinde dünyanın dört bir yanından 400’den fazla aday ulaştı. Bu durumdan etkilenen Oris, Koronavirüs savaşı devam ederken, Yerel Kahramanları aday göstermeye devam etme kararı aldı ve toplamda 50 adet Oris saat hediye etme sözü verdi.

oris-supports-local-heroes-3.jpg

Şimdi bize düşen, bizim Yerel Kahramanlarımızın kendi hikâyelerini anlatması veya kendi kahramanlarımızı aday göstermek... Bunu yaparken fotoğrafa #InThisTogether @OrisBear @Oris etiketlerini yazmayı unutmayın!

Benzer Haberler