alexa Panerai | PRADA Cup | Resmi Zaman Tutucusu | 36. America’s Cup | Challenger Selection Series
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Panerai, Tarihinde İlk Kez PRADA Cup’ın “Resmi Zaman Tutucusu” Görevini Üstleniyor

Panerai, tarihinde ilk kez PRADA Cup’ın “Resmi Zaman Tutucusu” görevini üstleniyor. 36’ncı America’s Cup’ın Challenger Selection Series ayağını oluşturan PRADA Cup, 15 Ocak-24 Şubat 2021 tarihleri arasında Yeni Zelanda’nın Auckland şehrinde yapılacak. Yarış̧, America’s Cup’ın Mart 2021’de gerçekleşecek finalinde “Defender” unvanına sahip Emirates New Zealand ekibine karsı hangi takımın mücadele edeceğini belirleyecek.

panerai-prada-cup-2021-1.jpg panerai-prada-cup-2021-6.jpg

Bu önemli görevle ilgili Panerai CEO’su Jean-Marc Pontroué su açıklamada bulundu: “PRADA Cup’ın Resmi Zaman Tutucusu görevini üstlenmenin gururunu yasıyoruz. Önümüzde hepimiz için büyük ve heyecan verici bir mücadele var ve Panerai bu yeni dönemi tecrübe etmeye her bakımdan hazır. Teknoloji ve mühendislik arasındaki etkileşimlerden, tekne gövdesini folyo kaplama gibi ileri teknoloji urunü uygulamalara dek ortaklığımızın her alanı oncü bir marka olarak yenilikçi ruhumuzu doğrudan yansıtıyor.”

panerai-prada-cup-2021-2.jpg panerai-prada-cup-2021-7.jpg

PRADA Pazarlama ve İletişim Başkanı Lorenzo Bertelli ise “Panerai ile deniz arasındaki bağlantı, geçen yüzyılın ilk on yılına, şirketin İtalyan Donanması’ndaki gemilere gelişmiş̧ ve sofistike mühendislik aletleri tedarik ettiği günlere dayanıyor. İlk sualtı saatini 1930’lu yıllarda çıkardılar ve efsanevi girişimlerin merkezinde yer almayı sürdürdüler. Panerai’nin araştırma ve geliştirme çalışmaları ve deniz tutkusu o zamandan beri hiç̧ dinmeden devam etti. Dolayısıyla Panerai’nin PRADA Cup ve PRADA’nın düzenlediği 36’ncı America’s Cup’ın Resmi Zaman Tutucusu olmasından büyük memnuniyet duyuyoruz” diye açıkladı.

panerai-prada-cup-2021-3.jpg panerai-prada-cup-2021-8.jpg

Marka, PRADA Cup, PRADA America’s Cup World Series ve PRADA Christmas Race boyunca televizyon grafiklerinde, yarış̧ komitesi teknesi ve resmi yardımcı teknelerde temsil edilecek. Panerai, PRADA Cup Resmi Zaman Tutucusu unvanı ile birlikte PRADA America’s Cup World Series Auckland ve PRADA Christmas Race yarışlarının da Resmi Zaman Tutucusu unvanını üstlenmiş̧ oldu.

panerai-prada-cup-2021-4.jpg panerai-prada-cup-2021-5.jpg

Benzer Haberler