alexa Panerai | Watch Making Class | Ugo Pancani | Horobox
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Panerai Watch Making Class Etkinliği

Panerai-brand-Logo1.png

Etkinlik günü instagram hesabımızdan canlı paylaşımlar yaparak etkinliği duyurmuştuk. Şimdi de unutulmaz gecenin özeti HOROBOX farkı ile karşınızda.

Paneri_Watchmaker_Event_-stanbul-1-.jpg

20 kişilik bir davetli listesi bulunan etkinlikte her şey kusursuzca hazırlanmıştı. Misafirlerin rahatı için hiçbir detayı atlamayan Panerai İstanbul unutulmaz bir geceye imzasını attı. İş ve cemiyet hayatından katılımların olduğu davette markaya yakınlığı ile tanıdığımız  Mustafa Sandal ve ünlü gazeteci Fatih Altaylı geceye renk katan isimlerdendi.

Paneri_Watchmaker_Event_-stanbul-4-.jpg

Paneri_Watchmaker_Event_-stanbul-11-.jpgPaneri_Watchmaker_Event_-stanbul-12-.jpg

Panerai İstanbul Butik’in İtalyadan misafiri Profesör. Ugo Pancani markanın tarihçesini anlatmasıyla başlayan etkinlikte misafirlere markanın tarihindeki önemli olaylar anlatıldı.

Paneri_Watchmaker_Event_-stanbul-2-.jpg

Paneri_Watchmaker_Event_-stanbul-3-.jpgPaneri_Watchmaker_Event_-stanbul-5-.jpg

Daha sonra misafirler beyaz saatçi önlüklerini giydiler ve her masaya Unitas mekanizma ve saatçi aletleri dağıtıldı. Profesör Ugo Pancani projeksiyona yansıtılan görüntü ile detaylı bir şekilde mekanizmaya sökmeye başladı. Konuklarında mekanizmayı sökmeyi tamamlamasıyla sıra tekrar montaj yapmaya geldi. Kaybolan birkaç vida dışında tüm konuklar saatleri toplamayı başardılar.

Paneri_Watchmaker_Event_-stanbul-10-.jpgPaneri_Watchmaker_Event_-stanbul-8-.jpg

Paneri_Watchmaker_Event_-stanbul-9-.jpg

Dışarıdan bakıldığı zaman sıradan bir montaj gibi gözüken olayda ince ayrıntılar saat severleri şaşırtırken kollarındaki saatlere bir kez daha hayran kaldılar.

Watch making class etkinliğinin ardından misafirler Hyatt Park Otel’in kral dairesinde hazırlanan yemeğe katıldılar. Kusursuzca hazırlanan yemekte misafirler yemeğin ve sohbetin tadını çıkardılar.

Paneri_Watchmaker_Event_-stanbul-13-.jpg

Paneri_Watchmaker_Event_-stanbul-16-.jpgPaneri_Watchmaker_Event_-stanbul-17-.jpg

Paneri_Watchmaker_Event_-stanbul-18-.jpg

Verdiği değerli bilgiler için Profesör Ugo Pancani, Panerai İstanbul Butik Müdürü Özgür Bayoğlu ve emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Profesör Ugo Pancani ile yaptığımız röportaja buradan ulaşabilirsiniz.

Benzer Haberler