alexa Pasha de Cartier | Chronograph | 41mm | Grey Dial
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Pasha de Cartier Chronograph 41mm Grey Dial CRWSPA0027

Cartier, yakın zamanda yepyeni modellerle yeniden güncel ürün grubuna eklediği Pasha de Cartier koleksiyonu altında yer alan kronograf serisi, gri zemin tonuyla öne çıkan versiyonuyla mercek altında. 

pasha-de-cartier-chronograph-41-mm-grey-dial-1.jpg

İsmi lüks kavramı ile özdeşleşen köklü marka, sports-elegance karakteri ile bilinen Pasha de Cartier Chronograph serisine, gri kadranlı yeni bir model ekliyor. Teknik manada önceki modellerle aynı özellikleri paylaşan yeni model, yeni kadranıyla konseptin sportif temasını öne taşıyor.

pasha-de-cartier-chronograph-41-mm-grey-dial-2.jpg

Dikkat çekici model, 41mm çapında ve 11.97mm yüksekliğinde tasarlanmış kasa ile geliyor. Pasha de Cartier konseptinin imza detaylarından kantin tipi korumaya sahip kurma kolu, kabaşon kesim safir taşlarla süslenmiş kronograf butonlarına ev sahipliği yapıyor. Paslanmaz çelikten üretilen sportif kasanın her iki yüzünde de çizilmelere dayanıklı safir kristal camlar görev yapıyor. Ön yüzünde tek yöne dönebilen dalgıç bezeli bulunan şık kasa, 100 metre su geçirmezlik ile, dalış için olmasa bile, yaz boyunca bileğinizi süslemeyi vadediyor.

pasha-de-cartier-chronograph-41-mm-grey-dial-3.jpg

Şık modelin öne çıkan özelliği olan kadran, çelik kasa ve bilezik ile gayet uyumlu duran, mat gri zeminiyle dikkat çekiyor. Yine model ailesinin imza detaylarından merkez kısmında bir kare figürü bulunan etkileyici kadran, kronograf sayaçlarının etrafında yer alan beyaz çerçevelerle modelin sportif temasını öne çıkarıyor. Zamanı, bir Cartier klasiği olan mavileştirilmiş kol setinin gösterdiği Tri-Compax kronograf dizilimli kadranın saat 4:30 yönünde bir de tarih penceresi yer alıyor.

pasha-de-cartier-chronograph-41-mm-grey-dial-4.jpg pasha-de-cartier-chronograph-41-mm-grey-dial-5.jpg

Göz alıcı model, in-house Caliber 1904-CH3 MC ile hayat buluyor. 37 taşlı otomatik mekanizma, 4Hz (28.800vph) frekansında çalışıyor ve tam kurulumda 47 saate kadar güç rezerv süresi sunuyor. 

pasha-de-cartier-chronograph-41-mm-grey-dial-6.jpg

Pasha de Cartier Chronograph 41mm Grey Dial, üç parçalı metal bilezik ile geliyor. Kutu setinin içerisinde bir de, kadran rengine uygun ve markanın QuickSwitch hızlı kayış değiştirme sistemi ile uyumlu, timsah derisi kayış bulunuyor. Model için belirlenen liste fiyatı ise EUR 10,500.

pasha-de-cartier-chronograph-41-mm-grey-dial-7.jpg

Benzer Haberler