alexa GOA43590 | Bucherer Blue Editions | Polo S | Piaget | İnceleme | Horobox
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Piaget Polo S Bucherer Blue Editions

piaget-logo.jpg

Sektörün köklü isimlerinden Piaget, yakın zamanda yeniden tasarladığı ikonik ürün grubu Polo S model ailesinin ünlü lüks mağaza zinciri Bucherer için tasarladığı limitli modelini tanıttı.

piaget-polo-s-bucherer-blue-editions-2-.jpg

100 adet ile limitli üretilen model 42mm x 11.2mm boyutlarında tasarlanmış paslanmaz çelik bir kasada geliyor. Her iki yüzünde de yansıma önleyici kaplamaya sahip çizilmelere dayanıklı safir kristal camların kullanıldığı kasanın su basıncına dayanıklılık değeri 100 metre / 10 bar olarak ayarlanmış.

piaget-polo-s-bucherer-blue-editions-1-.jpg

Yeni modelin kadranı Bucherer Blue Editions konseptine uygun şekilde lacivert tasarlanmış. Kontrast beyaz tonda Bi-Compax kronogaf alt kadranlarına ve saat 6 yönünde tarih penceresine ev sahipliği yapan kadranda kollar ve indeksler altın tonunda hazırlanmış.

piaget-polo-s-bucherer-blue-editions-3-.jpg

Modelin içerisinde Jaeger-LeCoultre temelli Piaget Caliber 1160P mekanizma kullanılmış. 35 taşlı otomatik mekanizmanın çalışma frekansı 4Hz (28.800vph), tam kurulumda sağladığı güç rezerv süresi ise 50 saat olarak ayarlanmış. Piaget amblemiyle süslenmiş mavi rotoruyla dikkat çeken mekanizmada mavi vidalara ve Côtes de Genève desenlerine yer verilmiş.

piaget-polo-s-bucherer-blue-editions-4-.jpg

Piaget Polo S Bucherer Blue Editions modeline eşlik etmesi için mavi timsah derisi kayış ve Piaget imzalı paslanmaz çelik klips tercih edilmiş.

piaget-polo-s-bucherer-blue-editions-5-.jpg

Benzer Haberler