alexa Limelight Stella | Secrets & Lights | Piaget | Watches and Wonders 2015 | Horobox
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Piaget Watches and Wonders 2015’te yerini alıyor..

piaget-logo.jpg

Günümüzde Piaget ismi zerafet ve özgün tasarım ile beraber anılan saat markalarından biri olarak karşımıza çıkıyor. 140 yılı aşan geçmisinde sadece saatçilik ve mücevherat konularına odaklanan marka bugün her iki segmentte de zirveye oynuyor.

Mücevherattaki başarısını ve tecrübesini saatçiliğe altın ve pırlantanın dengeli ve zarif kombinasyonlarıyla aktaran marka geleneksel çizgisini modern hayatın gölgesinde kalmadan başarıyla devam ettiriyor.

Eylül ayı sonunda yapılması planlanan Watches and Wonders 2015 organizasyonunda yer alacak markalardan Piaget iki farklı koleksiyonunu tanıtmaya hazırlanıyor.

piaget-at-watches-wonders-2015-1.jpg

Limelight Stella

Tamamen kadın kullanıcılara yönelik olarak tasarlanan Limelight Stella markanın kadınlara hitap eden ürün gamında yepyeni bir bölüm açıyor.

Klasik saatçiliğin en estetik komplikasyonlarından kabul edilen Ay Fazı Göstergesi ile zenginleştirilen kadranda retro görünümlü bir harita şeklinde yer alan bir zemin formu kullanılmış.

Eliptik hatlara sahip 18K altın kasası ve timsah derisi kayışıyla son derece zarif duran saatin kadınların kalbini çalmayı başaracağına şüphemiz yok.

piaget-at-watches-wonders-2015-2.jpg

Secrets & Lights – A Mythical Journey by Piaget

Pek çok farklı medeniyetin ve kültürün içinde bylunduğu efsanevi İpek Yolu’dan esinlenilen saatin tasarımında özellikle Venedik ve Semerkand’tan ilham alınmış. Kültürel zenginlik, mimari yapı ve yaratıcılık konusundaki üstün özellikleri göz önüne alınarak seçilen bu iki şehrin ilham verdiği koleksiyon Piaget’nin sosyal ve kültürel değerlere verdiği önemi de vurguluyor.

Benzer Haberler