alexa Oris | Williams F1 Team | Skeleton | Engine | Date | Baselworld 2016 | HOROBOX
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Pre-Basel 2016: Oris Williams F1 Team Skeleton Engine Date

oris-logo.jpg

Markanın 2003 yılında temellerini attığı Formula 1 takımlarından Williams ile sürdürdüğü marka ortaklığının yeni ürünü Oris Williams F1 Team Skeleton Engine Date saat severlerle buluşuyor.

42 mm paslanmaz çelik kasaya sahip saatin ön camında yansıma önleyici kaplı safir kristal kullanılmış. Bunun yanında arka camda mineral cama yer verilmiş. Saatin su geçirmezlik değeri WR100M.

Oris-Williams-Engine-Date-1.jpg

Markanın sembolü haline gelen kırmızı rotoru bu modelde de görüyoruz. Oris Calibre 733’ün hayat verdiği saat tam kurulumda 38 saat güç rezervi sunuyor. Cam arka kapak sayesinde mekanizmayı seyretmek mümkün kılınmış.

Oris-Williams-Engine-Date-2.jpg

Siyah iskelet bir kadrana sahip modelin saat 6 noktasında yer alan pencereden tarihi görmek  mümkün. Williams modellerinde sıkça gördüğümüz mavi renk detayı bu saatte de yer alıyor. Saniye kolu ve tarih göstergesinin altında yer alan mavi renk saatin kadranına hareket katıyor.

Oris Williams F1 Team Skeleton Engine Date için birisi silikon kordon diğeri ise metal bilezik olmak üzere iki farklı kordon seçeneği yer alıyor.

Oris-Williams-Engine-Date-3.jpgOris-Williams-Engine-Date-4.jpg

1400,00 CHF fiyat etiketiyle vitrinlerdeki yerini alması planlanan Oris Williams F1 Team Skeleton Engine Date, Baselworld 2016’dan özel fotoğraflarıyla çok yakında Horobox’ta..!

Benzer Haberler