alexa Vacheron Constantin | Traditionnelle | Minute Repeater | Tourbillon | Pre-SIHH 2017 | Horobox
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Pre-SIHH 2017: Vacheron Constantin Traditionnelle Minute Repeater Tourbillon

LogoVacheronConstantin-01-400x333.jpg

SIHH fuarının yaklaşması ile markalar yeni modellerini tanıtmaya başladı. Bugün karşınızda  Vacheron Constantin Traditionnelle Minute Repeater Tourbillon.

Vacheron-Constantin-Traditionnelle-Minute-Repeater-Tourbillon-2.jpg

Vacheron Constantin Traditionnelle Minute Repeater Tourbillon iki farklı kasa materyaline sahip; 18 ayar pembe altın veya platinyum. 44 x 12.2mm ölçülerindeki kasaya safir kristal cam eşlik ediyor.

Vacheron-Constantin-Traditionnelle-Minute-Repeater-Tourbillon-6.jpg

Kasa materyali ile doğru orantılı olacak şekilde kollar ve indekslerde 18 ayar pembe altın ya da platinyum kullanılmış. Kadranda guilloche motifi kullanılmış. Saat 6 noktasından tourbillon fonksiyonunu seyretmek mümkün.

Vacheron-Constantin-Traditionnelle-Minute-Repeater-Tourbillon-1.jpg

Saatin kalbinde 40 taşlı 18,000 vph ile çalışan bir kurmalı mekanizma yer alıyor. Vacheron Constantin üretimi kalibre 2755 TMR toplamda 58 saatlik güç rezervine sahip. Saatin arka yüzünde de safir kristal cam tercih edilmiş. Dolayısıyla mekanizmayı seyretmek mümkün. Kalibrenin tourbillon ile beraber minute repeater komplikasyonuna da sahip olduğunu belirtelim.

Vacheron-Constantin-Traditionnelle-Minute-Repeater-Tourbillon-3.jpg Vacheron-Constantin-Traditionnelle-Minute-Repeater-Tourbillon-4.jpg

Saat siyah veya koyu kahve timsah derisi kordon ile geliyor. El dikişi kordona katlanır toka eşlik ediyor.

Benzer Haberler