alexa Richard Mille | Dünyanın En Büyük Butiği | New York | Sektörden | Horobox
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Richard Mille Dünyadaki En Büyük Butiğini New York’ta Açtı

richard-mille-logo-son.png

Egzotik saatler denildiğinde akla gelen ilk isimlerden olan Richard Mille, Manhattan’ın göbeğinde 57’nci caddede yer alan 390 metrekarelik butiğinin açılışını gerçekleştirdi. Amerika kıtasındaki dokuzuncu butik olma özelliğine sahip mağaza zarif ve çağdaş tasarımı ile dikkat çekiyor.

richard-mille-new-york-butik-4-.jpg richard-mille-new-york-butik-5-.jpg

Şirketin kurucusu ve CEO’su Richard Mille, şirketin ilk günlerinden bu yana New York’ta tek başına bir butik açmanın kendileri için öncelik olduğunu belirtirken, bir proje kusursuz değilse asla acele etmediklerini, uluslararası görünürlük vitrini olan New York butiği için doğru lokasyonu ve yeri beklemeye oldukça değdiğini sözlerine ekledi.

richard-mille-new-york-butik-1-.jpg

Misafirlerin en her türlü ihtiyaçlarının düşünüldüğü iki katlı butikte bar, VIP odalar, özel tasarım asansör ve kadın saatlerinin sergilendiği bir çok alan yer alıyor. Butiğin tasarımında Richard Mille saatlerden ilham alınmış, küçük gibi görünün detaylar anında dikkat çekiyor.

richard-mille-new-york-butik-2-.jpg

Butiğin içi olduğu kadar dış cephesi de hayranlık uyandırıyor. Bir blok öteden görünen 9 metre yükseklikte cam ön cephe başta olmak üzere butiğin her unsurunda Richard Mille dokunuşu ayırt edilebiliyor. 45 metre uzunluğunda LED ışıklarla aydınlatılmış iki katlı şeffaf duvar, ülkenin batı yakasının en uzun gökdeleninin girişinde ışıldayan bir görünüm sunuyor.

richard-mille-new-york-butik-6-.jpg

Benzer Haberler