alexa RM 07-01 | Colored Ceramics | Richard Mille | İnceleme
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Richard Mille RM 07-01 Colored Ceramics Koleksiyonu

Richard Mille, kadın saatleri segmentindeki benzersiz modeli ailesi RM 07-01 ile baş döndürmeye devam ediyor.

richard-mille-rm-07-01-colored-ceramics-collection-1.jpg

Tasarladığı her yeni versiyonla saat dünyasının gündemine bomba gibi düşen marka, bu geleneği kadın modellerinde de bozmuyor. Segmentin rakipsiz üyesi RM 07-01, seriye yeni eklenen renkli seramik temalı modelleriyle yine göz alıyor.

richard-mille-rm-07-01-colored-ceramics-collection-2.jpg

Yeni koleksiyonda, yazı çağrıştıran canlı renkleri ve parlak kadranları ile birbirinden ayrılan üç farklı model yer alıyor: RM 07-01 Pastel Blue, RM 07-01 Pastel Pink, ve RM 07-01 Pastel Lavender.

richard-mille-rm-07-01-colored-ceramics-collection-3.jpg

Her biri 50 adet ile limitli üretilen modeller, üç farklı kısımdan oluşan, Tonneau tarzı kasalar ile geliyor. TZP (Tetragonal Zirconia Polycrystal) bio-seramik malzemeden üretilen kasalar, 1400 Vickers sertlik seviyesi ile korozyona karşı mükemmel bir koruma sunuyor. 50 metreye kadar su basıncına dayanıklı tasarlanan kasalar, malzemenin sadece 6 g/cm3 yoğunluğu sayesinde, kolda neredeyse yokmuş gibi bir hissiyat vaat ediyor.

richard-mille-rm-07-01-colored-ceramics-collection-4.jpg richard-mille-rm-07-01-colored-ceramics-collection-5.jpg

Çok renkli tasarlanan perfore kadranlar, rengarenk kasaların coşkusuna ortak olurken, modellerin modern görüntüsüne de vurgu yapıyor.

richard-mille-rm-07-01-colored-ceramics-collection-6.jpg

Kadranların hemen altında, iskelet tarzı tasarımıyla dikkat çeken, Caliber CRMA2 yer alıyor. Ayarlanabilir rotor geometrisi ile birlikte ileri teknolojinin tüm imkanlarını bünyesinde toplayan otomatik mekanizma, tam kurulumda 50 saate kadar güç rezerv süresi sunuyor.

richard-mille-rm-07-01-colored-ceramics-collection-7.jpg

Her biri 163,000 USD etiket fiyatı (ABD listesi) ile satışa sunulan modeller, bi-color renk teması ile tasarlanmış kauçuk kayışlar eşlik ediyor.

Benzer Haberler