alexa Iron-Man | Robert Downey Jr |Urwerk | Spider Man | Homecoming
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Robert Downey Jr. “Spider-Man Homecoming” Filminin Çekimlerinde Urwerk UR-110 Modelini Kullandı.

urwerk-logo.png

Iron Man serisinin başrol oyuncusu Robert Downey Jr. “Spider-Man Homecoming” filminin galasına, canlandırdığı çizgi roman kahramanının zevkiyle uyumlu bir saat ile katıldı. Anlaşılan o ki Urwerk sadece Tony Stark’ın değil aynı zamanda Robert Downey Jr.’ın da ilgilendiği bir marka.

-ron-Man-Robert-Downey-Jr-Urwerk-Spider-Man-2.jpg

Urwerk 1997 yılında kurulmuş olmasına rağmen, egzotik saatlerin büyülü dünyasında adından sıkça söz edilen markaların başında geliyor. Bugüne kadar tasarladığı geleceğe yönelik modelleri ile saat meraklısı olan veya olmayan herkesin takdirini kazanan markanın hayranları arasında sanat ve spor dünyasının tanınmış simalarını da görmek mümkün. Bunlardan birisi de Robert Downey Jr. Başarılı aktörün yeni “Spider-Man Homecoming” filminin galasında taktığı saat de 115,000 USD etiket fiyatına sahip Urwerk UR-110 modeli oldu.

-ron-Man-Robert-Downey-Jr-Urwerk-Spider-Man-3.jpg

Bu modelin Robert Downey Jr.’ın kolunda yer almasının ise elbette bir hikâyesi var. Sony Pictures, 2016 yılında Urwerk markası ile iletişime geçiyor ve çekimlerine başlanması planlanan “Spider-Man Homecoming” filminde kol saati olarak Urwerk UR-110 kullanılmasını istiyor. Fakat Urwerk, beklenmedik bir şekilde sponsorluk veya bu tür projelere özel modellere sıcak bakmadıklarını belirterek Sony Pictures’ın talebini reddediyor. Israrından vazgeçmeyen Sony Pictures, Urwerk markasına talebini bir kez daha iletiyor ancak talep bu sefer direkt Robert Downey Jr.’ın kendisinden gidiyor. Böylece başarılı aktör,  “Spider-Man Homecoming” filminde, koluna Urwerk UR-110 modelini takmış oluyor.

-ron-Man-Robert-Downey-Jr-Urwerk-Spider-Man-1.jpg

Robert Downey Jr.’ın filmin çekimleri boyunca takmış olduğu saat, açık artırma usulü ile satılacak ve geliri bir yardım kuruluşuna bağışlanacak. 

Benzer Haberler