alexa Roger Dubuis | Excalibur | Aventador S | Spider Pirelli | Sihh 2018 | Horobox
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Roger Dubuis Excalibur Aventador S & Excalibur Spider Pirelli Yeni Modeller

rogerlogo.jpg

Lüks saat dünyasının önde gelen isimlerinden Roger Dubuis, marka ortaklığına devam ettiği ünlü lastik üreticisi Pirelli ve süper spor otomobillerin değişmeyen adresi Lamborghini ile iş birliği içinde hazırladığı iki yeni modelini duyurdu.

Yeni modellerden ilki, efsanevi spor otomobil üreticisi Lamborghini’nin Aventador S modeline ithafen çıkan ve ilham aldığı otomobil ile aynı adı taşıyan Roger Dubuis Excalibur Aventador S modeli. Geçtiğimiz sene sarı ve turuncu temalı versiyonları ile saatseverlerin beğenisine sunulan model, önümüzdeki sene için daha lüks ve daha şık bir konfigürasyonla tekrar uyarlanmış. Önceki modellerde olduğu gibi çok katmanlı karbon ve titanyum malzemelerinden üretilmiş kasanın ön kısmına 18Kpembe altın bir bezel uygulanmış. Sadece 28 adet ile limitli üretilen modelin kayışında, yine Excalibur Aventador S in Orange modelinden hatırladığımız Alkantra malzeme kullanılmış.

Roger-Dubuis-Excalibur-Aventador-S-Excalibur-Spider-Pirelli-sihh-2018-1.jpg

Pre-SIHH 2018 kapsamında duyurulan diğer model ise geçtiğimiz sene mavi temalı versiyonu ile tanıştığımız Roger Dubuis Excalibur Spider Pirelli - Automatic Skeleton modeli. Mavi temanın yerini alan siyah ve beyaz kombinli aksesuarlar direkt Pirelli lastiklerine gönderme yapıyor. 88 adet ile limitli üretilen modelin üzerine, Formula 1 bünyesinde dereceye giren araçlara ait lastikler kullanılarak hazırlanmış kauçuk kayış yer alıyor.

Roger-Dubuis-Excalibur-Aventador-S-Excalibur-Spider-Pirelli-sihh-2018-3.jpg Roger-Dubuis-Excalibur-Aventador-S-Excalibur-Spider-Pirelli-sihh-2018-2.jpg

Otomobil / Saat eşleşmesi özellikle motor sporları temalı modeller söz konusu olduğunda çok başarılı birlikteliklere ev sahipliği yapabiliyor. Hem marka konumu hem de ortaya çıkan ürünlerin teknik ve tasarımsal üstünlükleri göz önüne alındığında son derece uyumlu birer marka ortağı olan Lamborghini ve Pirelli, saat dünyasının aykırı ismi Roger Dubuis ile daha çok başarılı işlere imza atacak gibi görünüyor.

Benzer Haberler