alexa Rolex 2024 Yenilikler | Watches and Wonders 2024 Yenilikler
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Rolex Day-Date 40 Everose Gold Slate Ombré Dial

Yeni modelleri ile Watches & Wonders fuarının yıldızları arasında yer alan Rolex, bayrak gemisi Day-Date 40 model ailesine yeni bir versiyon ekliyor.

rolex-day-date-40-everose-gold-slate-ombre-dial-5.jpg

Aslında markanın gerçek bayrak gemisi model ailesi olmasına rağmen, özellikle geride bıraktığımız son on yılda gri borsa değeri hızla yükselen spor modellerin gölgesinde kalan Rolex Day-Date, hak ettiği yer yavaş ancak emin adımlarla geri dönüyor.

rolex-day-date-40-everose-gold-slate-ombre-dial-7.jpg

Ürün grubunun büyük versiyonu olan 40mm model ailesine eklenen yeni referans, Rolex’in patentli pembe altın alaşımı Everose ile müthiş uyumlu, Slate Ombré kadranıyla göz kamaştırıyor.

,rolex-day-date-40-everose-gold-slate-ombre-dial-6.jpg

40mm çapında ve 12mm yüksekliğinde tasarlanan zarif kasa, Everose 18K altın alaşımından üretiliyor. Ön yüzünde safir kristal cam ve markanın sembolü haline gelen Fluted bezel bulunan WR100M su direncine sahip kasanın arka yüzünde ise masif kapak görev yapıyor. 

rolex-day-date-40-everose-gold-slate-ombre-dial-3.jpg

Şık modeli, parlak güneş ışını zemin rengiyle göz kamaştıran slate ombré kadran tamamlıyor. Romen ve baton indekslerin zamanı gösterdiği kadranın saat 6 yönünde gün, saat 3 yönünde ise tarih pencereleri yer alıyor.

Gücünü, tam kurulumda 70 saate kadar güç rezerv süresi sunan, Caliber 3255 otomatik mekanizmadan alan yeni modele, kasa ile aynı malzemeden üretilmiş President bilezik eşlik ediyor. 

rolex-day-date-40-everose-gold-slate-ombre-dial-4.jpg

Rolex Day-Date 40 Everose Gold Slate Ombré Dial Ref: 228235 için belirlenen liste fiyatı ise CHF 39,800.

Benzer Haberler