alexa Saatler ve Viski Üzerine | Horobox Inside | House of Brothers | Chivas
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Saatler ve Viski Üzerine

Horobox Inside üyeleri centilmenler kulübü Brothers ile bir araya geldi, Chivas’ın özel tatlarını ve Inside üyeleri için lüks saatçiliğin en iyi örneklerini konuştu.

horobox-inside-chivas-1.jpg horobox-inside-chivas-3.jpg

horobox-inside-chivas-16.jpg

Özenle, tutkuyla, değer vererek yapılan her iş birbirinden izler taşır. Bir saat üretiyor olun, bir gitar ya da viski… Tuvale vurulan bir fırça, kadrana atılan bir çizik, kasaya işlenen süsleme, planlamak, tasarlamak, viskinin kaç derecede, hangi ağaç türünden elde edilmiş varillerde bekletileceğini belirlemek ve sonuç için sabırsızlanmak. Eğer işinizi özenerek, aşka yapıyorsanız çok farklı sektörlerde olsa bile illaki birbiriyle aynı izleri ve duyguları taşıdığını göreceksiniz. İsviçreli lüks saat markalarının ustaları gibi, House of Brothers da işini tutkuyla yapan viski markası Chivas Regal’in ön ayak olduğu bir kuruluş. 

horobox-inside-chivas-4.jpg horobox-inside-chivas-5.jpg

House of Brothers, üyelerini referansla seçen ve sadece onlara hizmet veren, viskisever centilmenlerin bulunduğu bir kulüp. ‘Kardeşler’ Maçka’da bulunan bu kulüpte bir araya gelerek sohbet ediyor, bilgilerini paylaşıyor, viski tadımları yapıyor ve etkinlikler düzenliyor.

horobox-inside-chivas-15.jpg horobox-inside-chivas-12.jpg

horobox-inside-chivas-2.jpg

Normal şartlar altında bu House of Brothers’a kadınlar alınmıyor. Adı üstünde bu kulüp ‘Brother’lardan oluşuyor. Ancak özel etkinlikler aracılığıyla bu mistik atmosferi tatma şansı yakalayan kadın katılımcılar da bu özel gecede Horobox Inside ekibinden saatleri, Brother’lardan da viskiyle harmanlanan İskoç kültürünü dinleme şansı elde etti.

horobox-inside-chivas-7.jpg horobox-inside-chivas-6.jpg

horobox-inside-chivas-13.jpg

Horobox Inside üyelerinin konuk olduğu gecede, Brothers üyeleriyle bir araya gelinerek hem Chivas’ın en özel karışımları denendi hem de Inside üyeleri bu özel viskilerle özel saatlerini eşleştirdi.

horobox-inside-chivas-9.jpg horobox-inside-chivas-10.jpg

horobox-inside-chivas-14.jpg

Chivas’ın farklı viskilerinin nasıl elde edildiğinden nasıl dinlendirildiğine, içerisinde kaç farklı çeşitte viski olduğundan nasıl tüketildiğine ve kaç yıl bekletildiğine kadar birçok özel bilginin verildiği etkinlikte, Horobox Inside üyeleri hangi saatlerini hangi viskilerle eşleştirdiğini bir bir dinleyicilere aktardı.

horobox-inside-chivas-11.jpg horobox-inside-chivas-8.jpg

Benzer Haberler