alexa SevenFriday | M2/03 | ROCKETBYZ | Limited Edition
Horobox

Dk. Okuma Süresi

SevenFriday M2/03 by ROCKETBYZ

cropped-Logo1-Bl.jpg

SevenFriday, M serisi koleksiyonunun mimarisini kullandığı 50 adet ile limitli yeni modelini duyurdu.

SevenFriday-M2-03-Rocketbyz-Tomyboy-1.jpg

Işıl ışıl parlayan renkleri ile ortaya çıkan modelinin tasarımının arkasında Alman sanatçı Tomyboy var. Sanat dünyasına R&B müzik ile başlayan Tomyboy, şu anda arabalar, spor ayakkabılar, motosikletler ve hatta evler bile tasarlıyor. Tüm bunları ise, şirketi Rocketbyz çatısı altında gerçekleştiriyor. 

Son çalışmalarından birisi de bugünkü haberimizin konusu SevenFriday M2/03 by ROCKETBYZ. Özel sprey boyaların kullanıldığı ve her parçanın elle boyandığı modelde, Rocketbyz’un sembol renkleri tercih edilmiş.

SevenFriday-M2-03-Rocketbyz-Tomyboy-2.jpg

Paslanmaz çelik ve 47mm x 47,6mm boyutlarında kasa ile sunulan model, mineral kristal cama sahip. Saatin su geçirmezlik değeri ise 30 metre olarak belirlenmiş. Saatin kalbinde görev yapan mekanizma ise, diğer SevenFriday modellerinde olduğu gibi Miyota Caliber Ref. 8215.

SevenFriday-M2-03-Rocketbyz-Tomyboy-4.jpg

SevenFriday M2/03 by ROCKETBYZ sadece 50 adet ile limitli üretilecek ve Watchanish üzerinden satışı gerçekleştirilecek. Bu arada saat bir tasarım ürünü olduğu için, SevenFriday’in garanti koşulları bu model için geçerli değil. Saatin satış fiyatı ise 1.500 USD.

SevenFriday-M2-03-Rocketbyz-Tomyboy-3.jpg

Benzer Haberler