alexa V Serisi | SevenFriday | Horobox
Horobox

Dk. Okuma Süresi

SevenFriday V Serisi

sevenfriday-logo.png

Fütüristik tasarımlar ve makul fiyatlarıyla dikkat çeken ünlü saat markası SevenFriday yeni V Serisi saatlerini meraklıların beğenisine sundu. İlk aşamada iki farklı renk kombinasyonuyla satışa sunulacak modeller şimdiden oldukça beğeni kazandı.

senefr1.jpg senefr6.jpg

M ve P Serilerinden kazandığı bütün tecrübeyi yeni modellerine aktaran SevenFriday, diğer saatlerinden çok daha farklı bir kasa formu ve mühendislik çözümleriyle karşımıza çıkıyor. 

senefr2.jpg senefr7.jpg

Paslanmaz çelik kasaya sahip saatin ölçüleri 44.3mm x 49.7mm x 12.85mm. Sertleştirilmiş mineral kristal cam kullanan modelin su geçirmezlik değeri ise 30 metre. 

senefr3.jpg senefr8.jpg

Otomatik Miyota kalibre 8S27 ile hayat bulan saat kadranında gece-gündüz göstergesi ve küçük saniye bulunuyor. Zaman ise geleneksel akrep-yelkovan gösteriminden oldukça farklı bir şekilde kullanıcıya aktarılıyor.

senefr4.jpg senefr9.jpg

28mm x 24mm genişliğinde kayış kullanan model için hem SevenFriday, hem de özel üreticiler tarafından üretilen bir çok farklı seçenek bulmak mümkün. Kasaya entegre hızlı kayış değiştirme sistemi modele dair en büyük yeniliklerden biri.

senefr5.jpg

Saatin bir diğer önemli özelliği ise arka kapağında bulunan NFC çipi ve uyumlu mobil aplikasyon ile anında saatin orijinalliğinin teyit edilebilmesi.

Benzer Haberler