alexa Valentine’s Day | Witch Watch | HOROBOX
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Sevgililer Günü Saatleri...

horobox_amblem.png

Bugün 14 Şubat Sevgililer Günü. Horobox editörlerinden, sevgililer günü için en beğendikleri kadın saatlerini seçmelerini istedik. Bakalım kim hangi saati seçmiş… 

Serdar Oal’ın seçimi IWC Da Vinci Automatic 36

Üzerine incelikle işlenmiş pırlantaları ile IWC Da Vinci Automatic 36, tıpkı marka elçisi Tuba Büyüküstün gibi zarafeti temsil ettiğinden, zarif kadınlar için benim seçimim IWC Da Vinci Automatic 36 modeli olurdu.

iwc-da-vinci-36-mm-iw458310.jpg

Cenk Öncü’nün seçimi Audemars Piguet Royal Oak Frosted Gold

Markanın ağırlığının, ciddiyetinin ve asaletinin bir kadın saatinde en güzel vücut bulduğu halinin Royal Oak olduğunu düşünüyorum. Koleksiyonun en yeni üyelerinden Frosted Gold, adına yakışır kadınlara hitap ediyor. Kolay ulaşılamayan, zevk sahibi zarif kadınlar için benim seçimim AP Royal Oak Frosted Gold olurdu.

audemars-piguet-frosted-gold.jpg

Burak Bayram’ın seçimi Cartier Ronde Louis XL

Cartier modellerinin sıradan olmayan kadınlara hitap ettiğini düşünüyorum. Markanın ikonik tasarım öğesi Panter figürünü, detaylara önem veren, modayı takip eden ve bu iddialı deseni taşımaya cesareti olan sanata ilgi duyan kadınlara uygun bulduğum için Cartier Ronde Louis XL modelini seçiyorum.

Cartier-Ronde-Louis-XL.jpg

 

Doruk Çelebi’nin seçimi Roger Dubuis Excalibur 36

Markanın tasarımları çok farklı ve modern. Sadece görsel detaylarla sınırlı kalmayan ve mekanik özellikleri de bilen ve önemseyen kadınlar için benim seçimim Roger Dubuis Excalibur 36 olurdu.

roger-dubuis-excalibur-36-1.jpg roger-dubuis-excalibur-36-2.jpg

Travis Patel’in seçimi A.Lange & Söhne Lange Saxonia

Alman disiplinini yansıtan sadeliği ile farkını ortaya koyan kadınlara hitap ettiğini düşünüyorum. Gösterişi üzerinde yer alan pırlantalarla değil sahip olduğu sadelikle yansıttığından naif ruhlu kadınlar için benim seçimim A.Lange & Söhne Saxonia olurdu.

A-Lange-Sohne-Saxonia-Mother-Pearl-1.jpg

Witchwatch’ın seçimi Bulgari Serpenti 18K Pink Gold & Black Lacquer

Evet, beyler… Zarif, ulaşılmaz, sanatçı ruhlu, modern ve naif kadınlara çok güzel seçimler yapmışsınız. Görüyorum ki benim gibi tatlı cadılara uygun olanı seçmek yine bana kalmış. Açık sözlü, akıllı, güzel ve cesur bir kadının sevgilisinden almak isteyeceği sevgililer günü hediyesi bence bir Bulgari Serpenti olacaktır. Koleksiyondan kendime en çok yakıştırdığım modeli ise 18K pembe altın ve siyah lake kombin versiyonu. (Ref.102524 SP40PGD2PGBL:2T)

Witch Watch ww-smile.jpg

bulgari-serpenti-lacquer.png

Benzer Haberler