alexa Sihh 2016 | Röportaj | Horobox
Horobox

Dk. Okuma Süresi

SIHH 2016 Özel Röportajlardan Seçmeler

horobox_amblem.png

Horobox, SIHH 2016 boyunca birçok özel markanın önemli pozisyonlardaki yöneticileri ve çalışanlarıyla röportajlar gerçekleştirecek. Dilerseniz bu isimleri yakında tanıyalım. Özel görüntüler çok yakında ve sadece Horobox’ta! 

IWC Ürün Müdürü - Nina Jagle

nina-jagle-iwc.jpg

IWC’de 2011 yılında Ürün Pazarlama Yöneticisi olarak göreve başlayan Jagle şu anda aynı firmada ürün müdürü olarak başarıyla görevini sürdürmekte.

Cartier Kıdemli Saat Ustası - Carole Forestier-Kasapi

carole-forestier-kasapi-cartier.jpg

1999 yılından beri Cartier bünyesinde çalışan Forestier-Kasapi, 2005 yılından beri tasarımcılar ve mühendislerden oluşan mekanizma tasarlama departmanının yöneticiliğini üstleniyor.

HYT CEO’su - Vincet Perriard

Vincent-Perriard-hyt.jpg

Nisan 2011’den beri HYT’nin CEO’luk görevini başarıyla yerine getiren Perriard önceden Audemars Piguet dahil birçok önemli saat firmasında oldukça üst düzey pozisyonlarda çalışmış.

Roger Dubuis Kıdemli Saat Ustası - Gregory Bruttin

gregory-rogerdubuis.jpg

Ocak 2012 tarihinden beri Roger Dubuis bünyesinde çalışan Bruttin, kariyerindeki basamakları hızlı adımlarla kat ederek en yüksek mertebeye ulamşayı başarmış, oldukça başarılı bir saat ustası.

Jaeger-LeCoultre Sanatsal Uygulamalar Yönetmeni - Janek Deleskiewicz

janek-jlc-1.jpg

Jaeger-LeCoultre’nin üstün teknik özelliklerini sanatsal dokunuşlarıyla süsleyen Deleskiewicz 1987 yılında beri görevini başarıyla icra etmekte.

Benzer Haberler