alexa SIHH 2017 | Arnaud Carrez | Angelo Bonati | Walter E. Volpers | Interview
Horobox

Dk. Okuma Süresi

SIHH 2017’nin 3 Büyük Markası

horobox_amblem.png

Horolojinin en büyük iki fuarından birisi olarak kabul edilen SIHH bu sene 16 – 20 Ocak tarihlerinde kapılarını açmış ve saat severleri ağırlamıştı. Richemond Group ve birçok bağımsız markanın yer aldığı fuarda,saat severleri heyecanlandıracak birçok yeniliğe şahit olmuştuk. Fuardaki en önemli 3 markadan ağırladığımız değerli konuklar ile gerçekleştirdiğimiz röportajları sizler için yeniden derledik. 

Gerçekleştirdiğimiz röportajlardan ilki Panerai markasının efsanevi CEO’su Angelo Bonati ile oldu. Tanıttığı yepyeni modeller ile saat sektörüne bomba gibi düşen markanın CEO’su ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

IWC için SIHH 2017 Da Vinci koleksiyonunun senesi oldu. Kadın ve erkek kullanıcılar için geniş bir ürün yelpazesinde sunulan modeller birçok saat otoritesinden geçer not almayı başardı. Markanın Ürün Yönetim Teknikleri Direktör Yardımcısı Walter E. Volpers ile gerçekleştirdiğimiz röportaja aşağıdan ulaşabilirsiniz.

SIHH 2017 bünyesinde gerçekleştiridğimiz son röportaj Cartier markasından geliyor. Lüks alışverişin sembol markalarından Cartier, geçtiğimiz yıllarda saatçilik alanında yaptığı yatırımlar kadar, birbiri arkasına tanıttığı önemli modeller ile de endüstriye hareket katmıştı. Markanın Pazarlama ve İletişim Müdürü Arnaud Carrez ‘i konuk ettiğimiz röportajda yeni modeller ve Cartier ruhu hakkında derinlemesine bir sohbet gerçekleştirdik.

Benzer Haberler