alexa SIHH 2017 | En İyi 5 Stant | IWC | Ulysse Nardin | JLC | Baume & Mercier
Horobox

Dk. Okuma Süresi

SIHH 2017’nin En Başarılı Beş Marka Standı...

horobox_amblem.png

Saat endüstrisinin merakla beklenen organizasyonlarında SIHH, bu sene de pek çok köklü markaya ev sahipliği yaptı. Fuarda saatseverlerin beğenisine sunulan yeni modeller kadar dikkat çeken diğer bir unsur da markaların görkemli fuar stantları oldu. Her biri özenle tasarlanan stantlardan en beğendiğimiz beş tanesini sizler için bir araya topladık. 

 

A. Lange & Söhne

A-Lange-sohne-sihh-2017.jpg

İlk sırada sektörün Alman asıllı ağır toplarından A. Lange & Söhne var. Ünlü markanın standına adımını attığınız anda sizi devasa bir saat karşılıyor. Fuarın en dikkat çeken saatlerinden birisi olan A. Lange & Söhne Tourbograph Perpetual Pour le Merite modelinden esinlenen dev saat, split second chronograph, perpetual calendar ve chain tourbillon komplikasyonlarının tümünü içerisinde barındırıyor.

Baume & Mercier

baume-mercier-sihh-2017.jpg

İkinci favorimiz ise sektörün duayen isimlerinden Baume & Mercier’ye ait. Fuar boyunca Clifton Club ve Shelby Cobra modelleri ile dikkatleri üzerine çeken marka, 196 adet ile limitli üretim Shelby Cobra modelinin üretiminde ilham aldığı 1964 model otomobili standında konuk etmiş. 

Ulysse Nardin

ulysse-nardin-sihh-2017.jpg

Baume & Mercier özel bir aracı fuar alanına getirerek güzel bir iş çıkartmış, fakat fuarda işi biraz daha abartanlar vardı desek yeridir zira Ulysse Nardin standına gelen ziyaretçileri orta boyutlarda bir katamaran karşılıyor. Özellikler Marine koleksiyonunda birbirinden güzel modellere imza atan markanın standı da kesinlikle favori beş’in içine girmeye hak kazanıyor.  

 

IWC

iwc-sihh-2017.jpg

Sektörün Pilot saatleriyle hafızalara kazınan markası IWC, bu sene kült koleksiyonu Da Vinci’yle gövde gösterisi yaptı. Modellerinde lüksü ve şıklığı beraber sunan IWC, standında da aynı ruhu korumuş. Yer döşemesinden ışıklandırmaya kadar her parçanın özel olarak hazırlandığı standın arka planında ise kuş cıvıltıları efekti kullanılmış. 

Jaeger LeCoultre

jaeger-le-coultre-sihh-2017.jpg

Modellerindeki zarafeti standına taşıyan markalardan birisi de Jaeger-LeCoultre oldu. Birbirinden özel modellerin sergilendiği stant, özellikle ışıklandırmasıyla ilgi dolu bakışları üzerine topladı. 
Benzer Haberler