alexa Salon International | de la Haute Horlogerie | Sihh | Carre des Horlogers | Sihh 2016 | Horobox
Horobox

Dk. Okuma Süresi

SIHH’de Yeni Markalar

horobox_amblem.png

Salon International de la Haute Horlogerie (SIHH) fuarı 18-22 Ocak 2016 tarihleri arasında İsviçre’de gerçekleştirilecek. Fuar bu sene ilk defa mevcut katılımcılara ek olarak “Carré des Horlogers” çatısı altında 9 bağımsız saat üreticisine ev sahipliği yapacak. Bu sayede toplam katılımcı sayısı 24’e yükselmiş olacak. Ralph Lauren ise aldıkları karar gereği bu sene fuara katılmayacak.

S-HH_2016_1.gif

Önceki yıllardan bildiğimiz katılımcıların isimleri şöyle: A.Lange & Söhne, Audemars Piguet, Baume & Mercier, Cartier, Greubel Forsey, IWC, Jaeger-LeCoultre, Montblanc, Panerai, Parmigiani, Piaget, Richard Mille, Roger Dubuis, Van Cleef & Arpels, Vacheron Constantin.

Carré des Horlogers kısmında gösterim yapacak 9 adet yeni katılımcı listesi ise şöyle: HYT, H. Moser & Cie, Hautlence, Christophe Claret, Kari Voutilainen, Laurent Ferrier, MB&F, Urwerk and De Bethune.

S-HH_2016_2.jpg

Bu sayede fuarın görsel zenginliği artılırken, marka ve model çeşitliliğinin artırılmasıyla da katılımcılara daha hoş anlar yaşatmak ve bağımsız üreticileri her zamankinden daha çok desteklemek amaçlanmış.

Benzer Haberler