alexa Watches & Wonders 2021 Yenilikleri | Track1 Bold Edition | Singer Reimagined
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Singer Reimagined Track1 BOLD Edition

Lüks saatçilik ve motorsporları kavramlarını bir araya getiren markalar arasında özel bir yere sahip olan Singer Reimagined, Track1 model ailesine eklediği yeni limitli üretim versiyonu tanıttı. Dubai Watch Week 2021 kapsamında saat severlerin beğenisine sunulan model, seramik/alüminyum alaşımından üretilmiş kasayla geliyor.

singer-reimagined-track1-bold-edition-1.jpg

Lüks saatler kadar spor otomobillere de meraklı olan okurlarımız markayı eminiz yakından tanıyordur ama biz yine de kısaca bahsedelim. Singer Reimagined, Singer Vehicle Design'ın Kurucusu ve Yaratıcı Direktörü Rob Dickinson ile İtalyan saat tasarımcısı Marco Borraccino'nun iş birliği ile hayata geçen, bağımsız bir saat markası.

singer-reimagined-track1-bold-edition-2.jpg

1960'ların ve 1970'lerin klasik kronometrelerinden ilham alan modellere imza atan butik marka, GPHG 2018'de en iyi kronograf ödülüne layık görülen genç-klasik Track1 modelini yeni malzeme ve renklerle güncelliyor.

singer-reimagined-track1-bold-edition-3.jpg

Yeni model 43mm çapında ve 15mm yüksekliğinde tasarlanmış, pilot tarzı kasa ile geliyor. Ön yüzünde iki taraftan yansıma önleyici kaplamaya sahip safir kristal cam, arka yüzünde ise safir kristal cam bölmeli kapak yer alan kasa, seramik/alüminyum alaşımından üretiliyor. Saat 2 ve 11 yönüne yerleştirilmiş, piston tarzı kronograf butonlarının ve kasaya gömük kurma kolunun eşlik ettiği sportif kasa, 100 metreye kadar su geçirmiyor.

singer-reimagined-track1-bold-edition-4.jpg

Singer Reimagined Track1 tarzında tasarlanan retro kadran, altın tonlu bileşenleri ile siyah kasayla uyumlu bir görüntü sunuyor. Eklenen turuncu detaylarla modelin vintage havasını iyice pekiştiren kadran, sunduğu yeterli kontrast sayesinde hemen her ortamda okunabiliyor.

singer-reimagined-track1-bold-edition-5.jpg

Yeni modelin içerisinde AgenGraphe ortaklığı ile üretilen, Calibre Singer 6361 yer alıyor. Kolon çarklı ve yeni nesil kavrama tasarımlı otomatik kronograf mekanizma, tam kurulumda 60 saat güç rezerv süresi sunuyor.

singer-reimagined-track1-bold-edition-6.jpg

Sadece 25 adet ile sınırlı üretilen model, Grado 5 titanyumdan üretilmiş siyah kaplamalı perfore perçinlerle süslenmiş siyah tekstil kayış ile geliyor. Kayışın uç kısmında ise mat çelik üzerinde siyah DLC kaplama yapılmış toka bulunuyor. Model için belirlenen liste fiyatı CHF 48,500.

singer-reimagined-track1-bold-edition-7.jpg

Benzer Haberler