alexa TAG Heuer | Aquaracer | Professional 300 | Date | GMT
Horobox

Dk. Okuma Süresi

TAG Heuer Aquaracer Professional 300 Date & GMT Yeni Modeller

TAG Heuer, Üretici COSC Kalibre ve Dalga İlhamlı Kadranlarıyla Yeni Aquaracer Professional 300 Modellerini Tanıttı

tag-heuer-aquaracer-professional-300-date-gmt-1.jpg tag-heuer-aquaracer-professional-300-date-gmt-2.jpg

tag-heuer-aquaracer-professional-300-date-gmt-3.jpg

TAG Heuer, otomotiv mirası ve yarış kronograflarıyla tanınırken, aynı zamanda güçlü denizcilik geçmişini de Aquaracer dalış saat koleksiyonuyla kutluyor. 2004/2005'te 2000 serisinin halefi olarak tanıtılan Aquaracer serisi, TAG Heuer için ikonik bir model ailesi olma özelliğini koruyor. 2021'de koleksiyon önemli bir güncelleme geçirdi ve bu yıl, TAG Heuer yeni Aquaracer Professional 300 Tarih ve GMT versiyonlarıyla koleksiyonu daha da genişletiyor, özel mekanizmalarla ve şık yeni kadranlarla.

tag-heuer-aquaracer-professional-300-date-gmt-4.jpg tag-heuer-aquaracer-professional-300-date-gmt-5.jpg

tag-heuer-aquaracer-professional-300-date-gmt-6.jpg

Bu yeni modellerin ana özelliği, Sellita tabanlı kalibreden in-house mekanizmalara geçiş yapılması olarak karşımıza çıkıyor. Aquaracer Professional 300 Date Automatic TH31-00 tarafından, GMT modelleri ise aynı bazı kullanan TH31-03 mekanizmalara tarafından hayat buluyor. Her iki mekanizma da 80 saatlik güç rezervleri ve COSC sertifikaları ile öne çıkıyor. 42mm'ye güncellenen kasa çapı, ergonomiyi arttırırken, koleksiyonun 300m su geçirmezliği koruyor.

tag-heuer-aquaracer-professional-300-date-gmt-7.jpg tag-heuer-aquaracer-professional-300-date-gmt-8.jpg

Yeni modellerin kadranları, dalgamsı desenli, güncellenmiş dakika skalası ve en iyi okunabilirlik için fosforlu indekslerle donatılıyor. Date modelleri için üç renk seçeneği mevcutken (siyah, mavi ve yeşil), GMT modelleri ise mavi veya yeşil varyasyonlar sunuyor. Yeni modeller, paslanmaz çelik bilezikler veya kauçuk kayışlar ile gelir, çift güvenlikli katlanır tokalı ve mikro-ayar sistemi ile donatılmıştır.

tag-heuer-aquaracer-professional-300-date-gmt-9.jpg tag-heuer-aquaracer-professional-300-date-gmt-10.jpg

Benzer Haberler