alexa TAG Heuer | Aquaracer | Professional | 300 | GMT | İnceleme
Horobox

Dk. Okuma Süresi

TAG Heuer Aquaracer Professional 300 GMT

TAG Heuer, dalgıç saatleri segmentindeki başarılı temsilcisi Aquaracer model ailesini GMT fonksiyonu ile buluşturuyor.

tag-heuer-aquaracer-professional-300-gmt-1.jpg

Ünlü markanın temel ürün grupları arasında yer alan Aquaracer, orta segmentte yer alan dalgıç modelleri arasında en çok tercih edilen alternatiflerin başında geliyor. Teknolojinin saat endüstrisine kattığı yeniliklerden ve alternatif malzemelerden de nasibini alan koleksiyon, bugün GMT fonksiyonuyla donatılmış yeni versiyonlarla genişliyor. 

tag-heuer-aquaracer-professional-300-gmt-2.jpg

Yeni modeller, modern Aquaracer koleksiyonundan aşina olduğumuz sportif kasa ile geliyor. 43mm çapında tasarlanan kasa, köşeli hatları, çıkıntılı bezeli ve geniş boynuz mesafesi ile kolda iddialı bir duruş vadediyor. Ön yüzde yer alan bezelde, gece/gündüz ayrımının mavi ve beyaz bölümlerle yapıldığı, seramik 24 saat minesi yer alıyor. Ön yüzünde yansıma önleyici kaplamaya sahip safir kristal camın görev yaptığı sportif kasa, kilitli kurma kolu ve vidalı masif arka kapağında yardımıyla, 300 metre su basıncına dayanım sağlıyor. 

tag-heuer-aquaracer-professional-300-gmt-4.jpg

Şık modele markanın deniz bağlantısına da vurgu yapan, mavi bir kadran eşlik ediyor. Tekne güvertelerinde kullanılan tik ağacı döşemeden ilham alan yatay çizgilerle bezeli kadran, Super-LumiNOVA fosfor dolgulu bileşenleri ile hemen her ortamda yeterli okunabilirliği sunuyor. Tarih penceresinin saat 6 hizasında bulunduğu kadranda ikinci zaman dilimi fonksiyonu, merkeze yerleştirilmiş turuncu GMT kolu ile takip ediliyor. 

tag-heuer-aquaracer-professional-300-gmt-5.jpg tag-heuer-aquaracer-professional-300-gmt-6.jpg

Yeni modele, markanın Caliber 7 olarak adlandırdığı mekanizma hayat veriyor. Sellita SW330 tabanlı otomatik mekanizma, zaman tutmaya ek olarak tarih ve ikinci zaman dilimi özelliklerini barındırıyor. 4Hz (28.800vph) frekansında çalışan mekanizma, tam kuruluma 50 saate kadar güç rezerv süresi sunuyor.

tag-heuer-aquaracer-professional-300-gmt-7.jpg

Seride yer alan iki referans metal bilezik (WBP2010.BA0632) ve kauçuk kayış (WBP2010.FT6198) alternatiflerine işaret ediyor. 

tag-heuer-aquaracer-professional-300-gmt-8.jpg

Benzer Haberler