alexa Temporis | Uluslararası Saat Ödülleri
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Temporis Uluslararası Saat Ödülleri

Saat dünyasının en prestijli ödüllerinden kabul edilen Temporis Uluslararası Saat Ödülleri için oylama bitti. Sizler de belirtilen 13 kategoride oy verip, seçimlerinizi sonuçlarla kıyaslayabilirsiniz. 

TEMPORIS dergisi, bundan 10 yıl önce TEMPORIS Ödül Galası ile saat sektöründe yeni bir referans oluşturdu. 13 orijinal kategori, geleneksel TEMPORIS yarışmasını modern hayata daha yakın yeni bir yaklaşımla yeniden tanımladı. 

temporis-international-watch-awards-1.jpg

TEMPORIS Uluslararası Ödüllerinin (TIA) kazananları, prestijli bir Gala etkinliği sırasında ödüllendirilmek üzere Ekim 2023'teki TEMPORIS Uluslararası Ödül Galasına davet ediliyor. İlk 8 Gala Edisyonları Romanya'nın Bükreş kentinde gerçekleştirildi ve pandemi nedeniyle 2 yıllık bir aradan sonra 9. TEMPORIS INTERNATIONAL 2022 Gala Ödülleri, ilk uluslararası edisyonunu Ekim 2022'de Zürih'te başlattı.

temporis-international-watch-awards-2.jpg

Listelenen tüm kategoriler, kuvars bayan saatleri ve akıllı saat kategorileri hariç, mekanik saatlere ayrılıyor. Her kategoride 6 adaylık bulunuyor. Son olarak saat endüstrisi aktörlerinin her birini temsil edecek geleneksel olmayan tasarımlar ve teknik özellikler için bir kategori daha yer alıyor.

temporis-international-watch-awards-3.jpg

TEMPORIS Uluslararası Ödülleri 2023 için sizler de aşağıda yer alan link üzerinden oy verebilir ve tercihlerinizi bu prestijli yarışın sonuçları ile kıyaslayabilirsiniz.

https://temporis.watch/temporis-international-awards-2023/

Benzer Haberler