alexa Time Square Butik | Şark Saatçilik | Kanyon AVM | Time Square
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Time Square Exclusive Corner

İsviçre Saat Endüstrisi’ne yön veren pek çok önemli markanın Türkiye distribütörlüğü görevini sürdüren Şark Saatçilik yeni multi-brand mağazası Time Square, saat tutkunlarının gözde mekanları arasında yerini aldı. Mağaza bünyesinde saatseverlerle buluşan on dört markaya ait en son haberler ve incelemeler bundan böyle Time Square Exclusive köşesinde sizlerle… 

16 yıldır lüks segment İsviçre markalarının Türkiye genel distribütörlüğü görevini sürdüren Şark Saatçilik, lüks alışverişin vazgeçilmez noktalarından Kanyon AVM’ de hizmete açtıkları multi-brand mağazaları ile hem yerli hem de yabancı misafirlerini ağırlamaya başladı.

Bünyesinde Ulysse Nardin, Hublot, Bovet, Parmigiani Fleurier, Corum, Oris, Graham, Breitling ve Messika gibi dünyaca ünlü markaları barındıran mağaza, lüks cep telefonu markası Vertu ve ileri teknoloji ürünü saat kurma makineleri ve saat saklama kasaları ile tanınan Buben-Zörweg ürünlerine de ev sahipliği yapıyor.

Şark Saatçilik genel müdürü Ergun Yeşildağ ile Time Square mağazası hakkında yaptığımız röportajı buradan izleyebilirsiniz. 

Benzer Haberler