alexa Tissot | Yeni PRX 35mm | İnceleme
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Tissot PRX 35mm

Tissot, giriş seviye segmentinde standartları yeniden belirleyen PRX model ailesine, 35mm çaplı kasalarla donatılmış yeni modeller ekledi.

Tissot-Adds-Eight-New-Models-26.jpg

Geçtiğimiz sene tanıtılan ve özellikle fiyat/performans konusunda yılın açık ara en iyi yeni modeli seçilen PRX, bugün 35mm kasalı versiyonlarla genişliyor.

Tissot-Adds-Eight-New-Models-24.jpg Tissot-Adds-Eight-New-Models-25.jpg

Yeni modeller, 35mm çapında tasarlanmış, üniseks kasa geliyor. Koleksiyonun ilk tanıtılan modellerine ev sahipliği yapan 40mm kasalar, entegre bileziğin son baklalarının hareketsiz olması nedeniyle olduğundan biraz daha büyük duruyordu. Dolayısıyla aynı tasarıma sahip 35mm kasalarla bu sorunun da büyük ölçüde ortadan kalkacağını söylemek mümkün. Kasaların tamamı paslanmaz çelikten üretiliyor ancak aralarında bir tane komple sarı altın PVD kaplamalı versiyon yer aldığını da ekleyelim. Tüm koleksiyon içerisinde sanırım en 80s model o olsa gerek…

Tissot-Adds-Eight-New-Models-14.jpg Tissot-Adds-Eight-New-Models-15.jpg

Yeni modellere lacivert, mavi, gri, yeşil ve altın sarısı olmak üzere 5 farklı kadran eşlik ediyor. Kadranların tamamında güneş ışını deseni kullanan Tissot, waffle kadran tipini otomatik modellere ayırma geleneğine de devam ediyor.

Tissot-Adds-Eight-New-Models-27.jpg

Quartz mekanizmalarla hayat bulan modellerden paslanmaz çelik olanlar 300 EUR, sarı altın PVD kaplamalı versiyon ise 375 EUR fiyatla satışa sunuluyor. 

Tissot-Adds-Eight-New-Models-22.jpg Tissot-Adds-Eight-New-Models-23.jpg

Benzer Haberler