alexa Tissot | T-Touch | Expert Solar II | Military & Navy | Baselworld 2017
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Tissot T-Touch Expert Solar II Military & Navy

tissot-logo.png

Tanıtıldığı ilk günden bu yana çeşitli geliştirmelere maruz kalan Tissot T-Touch serisi, Baselworld 2017 itibari ile Military ve Navy isminde iki yeni model duyurdu. 

Büyük şehirlerde yaşayan ya da macerayı seven bir ruha sahipseniz T-Touch kesinlikle sizin saatiniz. 45mm titanyum üzerine PVD kaplama kasaya sahip modelin kadranına yerleştirilen solar panel sayesinde saatin bataryasını güneş enerjisi ya da yapay ışık ile şarj etmek mümkün. Tamamen ışıksız ortamda ise 1 yıla kadar kullanım ömrü sunuyor.

Tissot-T-Touch-Expert-Solar-Navy-Military-2.jpg

Yazımın devamında bahsedeceğim özellikleri ile “şarjı maksimum iki gün dayanan akıllı saatlere kimin ihtiyacı var..?” dedirten modele gelin beraber bakalım. Titanyum kasası ile oldukça hafif bir saat olan T-Touch, bu özelliği sayesinde 45mm kasa çapının dezavantajından da kurtuluyor. Aynı zamanda 100 metrelik su geçirmezlik değeri ile tüm outdoor aktivitelerde sizin en yakın arkadaşınız olmaya aday duruyor.

Tissot-T-Touch-Expert-Solar-Navy-Military-9.jpg

Saat 3 konumunda yer alan butona basmanız ile kadrandaki dokunmatik yüzeyi aktif hale getirdiğiniz model, pusula, rakım ölçer, süreölçer, geri sayım aracı, çift zaman dilimi göstergesi, alarm ve yıllık takvim gibi 20 farklı komplikasyonu bünyesinde topluyor.

Tissot-T-Touch-Expert-Solar-Navy-Military-4.jpg

Military ve Navy olmak üzere iki farklı varyasyona sahip modelin bezelinde çizilmelere dayanıklı seramik malzeme kullanılmış. Military modelinde titanyum üzeri siyah PVD kaplama, Navy modelinde ise titanyum malzeme kullanılmış.

Tissot-T-Touch-Expert-Solar-Navy-Military-6.jpg

Yeni T-Touch modeli mavi ve yeşil renkte silikon kordona ile geliyor. Kordonların uç kısmında ise kasa malzemesi ile uyumlu tokalar kullanılmış. 

Tissot-T-Touch-Expert-Solar-Navy-Military-3.jpg

Benzer Haberler