alexa Tudor | Black Bay | Bronze | Blue | Bucherer | Special Edition
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Tudor Black Bay Bronze Blue Bucherer Special Edition

tudor-logo.jpg

Tudor’un beğenilen ürün grubu Black Bay, ikinci bronze modeline kavuştu. Avrupa’nın en büyük saat perakende mağazalarından Bucherer’in 130. Yılını kutlamasının şerefine üretilen modeller sadece Bucherer mağazalarında satılacak.

Tudor-Black-Bay-Bronze-Blue-Bucherer-3.jpg

2018’de 130. yaşını kutlayacak marka sadece Tudor ile değil IWC, Jaeger LeCoultre, Audemars Piguet gibi birçok önemli marka ile special edition modeller üretiyor. Bunlardan sonuncusu ise Tudor cephesinden geldi. İlk defa Baselworld 2016’da duyurulan bronz kasalı Black Bay, birçok saat severin beğenisini kazanmıştı. Mavi kadran ve mavi bezeli ile bir kez daha ortaya çıkan model Bucherer markasının renklerini taşıyor.

Tudor-Black-Bay-Bronze-Blue-Bucherer-1.jpg

Teknik anlamda daha önceki bronz model ile birebir aynı olan model kadran ve bezelde kullanılan mavi rengi ile ayrılıyor. Bir de saatin arka kapağında Bucherer ve markanın kuruluş yılı olan 1888 işlenmiş. Daha önce Horobox.com’da yer verdiğimiz Black Bay Bronze 79250BM modelinin detaylı incelemesine buradan ulaşabilirsiniz.

Tudor-Black-Bay-Bronze-Blue-Bucherer-4.jpg

3730 EUR etiket fiyatı ile satışa çıkacak model, sadece Bucherer mağazalarında satılacak. Daha detaylı bilgiye bucherer.com ve www.tudorwatch.com adreslerinden ulaşabilirsiniz.

Tudor-Black-Bay-Bronze-Blue-Bucherer-2.jpg

Benzer Haberler