alexa Patrik P. Hoffmann | Ulysse Nardin | CEO | Şark Saatçilik
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Ulysse Nardin’in CEO’su Patrik P. Hoffmann Türkiye’ye Geliyor…

ulysse-nardin-logo-feature-2.jpg

İsviçre Saat Endüstrisi’nin önemli oyuncularından Ulysse Nardin’in CEO’su Patrik P. Hoffmann, markanın Türkiye distribütörü Şark Saatçilik’in konuğu olarak bir kez daha Türkiye’ye geliyor. Ulysse Nardin’in Etiler – İstanbul’da yer alan butiğinde gerçekleşecek etkinlikte, markanın SIHH 2017 fuarında tanıtılan yeni modelleri, bizzat Patrik P. Hoffmann tarafından seçkin davetlilerin beğenisine sunulacak.

Saat endüstrisi ile tanışması 1990lı yılların başına dayanan başarılı yönetici, Ulysse Nardin ile çalışmaya 1999 senesinde başlamış. Markanın Kuala Lumpur – Malezya’da görev yaptığı sırada tanıştığı başkanı Rolf W. Schnyder ile yolları kesişen Hoffmann, Ulysse Nardin’in Kuzey Amerika ve Karayipler bölgelerinden sorumlu müdürü ve başkan yardımcısı olarak göreve başlamış. Başarılı yönetimi sayesinde, bahsi geçen bölgelerde müthiş bir gelişme gösteren markanın dünya çapında Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı görevine atanan Hoffmann, 2010 senesinde ABD sınırları içerisindeki ilk Ulysse Nardin butiğini de hizmete sokmuş.

2011 senesinde getirildiği CEO’luk görevine, markanın 2014 senesinde gerçekleşen Kering’s Luxury Watches and Jewelry şirketine devri sonrasında da devam eden Hoffmann, ünlü markanın tarihi birikim ve tecrübelerini vizyoner kişiliği ile harmanlayıp Ulysse Nardin’i zirveye taşıyor.

Horobox’ın tek dijital medya ortağı olduğu özel etkinlikle ilgili kapsamlı haberimiz bizden ayrılmayın..!

Benzer Haberler