alexa Lady | Marine Chronometer | Ulysse Nardin | Yeni Model | Horobox
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Ulysse Nardin Lady Marine Chronometer

ulysse-nardin-logo-feature-2.jpg

Saat dünyasının özgün tasarımlı modelleri ile beğeni toplayan ismi Ulysse Nardin, markanın sembolü haline gelmiş Marine Chronometer koleksiyonundan bayan kullanıcılara yönelik hazırlanmış üç yeni model ile boy gösterdi.

Marine Chronometer ürün grubu bünyesinde hazırlanan yeni koleksiyonda üç farklı bayan modeli yer alıyor. 39mm çap ölçüsü ile oldukça iddialı bir görünümde tasarlanan kasalar paslanmaz çelik ve 18K pembe altın olmak üzere iki farklı opsiyonla sunuluyor. Kasanın ön yüzünde yansıma önleyici kaplamaya sahip safir kristal cam yer alırken arka kısımda yine safir cam bölmeye sahip bir kapak bulunuyor. Koleksiyondaki tüm modeller WR100M su basıncına dayanıklılık değeri ile sunuluyor.

Ulysse-Nardin-Lady-Marine-Chronometer-1.jpg

Koleksiyonda yer alan modellere hayat veren mekanizma olarak, markanın kendi tasarımı ve üretimi olan Caliber UN-118 görev yapıyor. Tam kurulumda 60 saat güç rezervi sunan mekanizma, 28800vph hızında çalışıyor ve içerisinde 50 adet taşa yer veriyor. COSC sertifikasyonuna sahip mekanizma yine markanın patentli tasarımlarından DIAMonSIL balans ve silisyumdan üretilmiş kıl zemberek gibi yüksek teknoloji ürünü yenilikleri bünyesinde barındırıyor.

Ulysse-Nardin-Lady-Marine-Chronometer-2.jpg

Zamanı gösterme dışında saat 12 yönünde güç rezervi alt kadranına yer veren kadran, saat 6 yönünde konumlandırılmış küçük saniye alt kadranı ve tarih penceresi ile klasik Marine Chronometer koleksiyonun ikonik tasarım özelliklerini başarıyla taşıyor.

Ulysse-Nardin-Lady-Marine-Chronometer-3.jpg

Sedeften üretilen kadranların üzerinde modele göre pırlanta detaylara da yer veriliyor.

Siyah veya beyaz deri kayış ile sunulan modellere kasa malzemesi ile uyumlu paslanmaz çelik ve 18K pembe altın katlanır klipsler yer alıyor.

Benzer Haberler